Skocz do zawartości
cichy767

Domena + Hosting + Seo dla Bloga, oraz parę pytań

Polecane posty

Witam,
jako, że to mój pierwszy post na tym forum, które w sumie odwiedzam już od dawno, kiedyś nawet konto miałem, ale zaginęło w akcji ;)

Postanowiłem założyć bloga jako, że ten pomysł chodzi już za mną od dawna, a mam teraz trochę czasu to czemu by nie zaistnieć, w końcu w sieci ?

Lubię być nie zależny, dlatego chcę od razu zarejestrować domenę .pl i wykupić do tego jakiś hosting.
Jako platformę dla bloga wybrałem na 95% WordPressa. Chyba, że ktoś mnie przekona do czegoś innego.

Szukam do tego hostingu + domeny .pl, co możecie mi polecić z niskim nakładem finansowym ?

Teraz sprawa SEO, jest może ktoś na forum co ma bloga na WP i mógłbym mi polecić jakieś dobre wtyczki do tego ? :)

Jeżeli macie jakieś porady dla mnie to chętnie wysłucham, odnośnie prowadzenia bloga czy, też SEO, na którym się nie znam ;)

Ps. Reklamy na blogu ? Chyba na początku to głupi pomysł ?





Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NetDC.pl:


https://www.netdc.pl/serwery-www



W przypadku płatności rocznych, oferujemy stałą 50% bonifikatę cenową.


Dodatkowo dla wszystkich pakietów hostingowych istnieje możliwość bezpłatnej rejestracji domeny ".pl"



Zapraszamy!


https://www.netdc.pl/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz oferta hostingu współdzielonego spełnia wszystkie twoje wymagania.


Na początek Polecam pakiet Basic ONE (lokalizacja PL), oto jego parametry:


  • 10 GB przestrzeni dyskowej
  • 40 GB transferu miesięcznie
  • limit procesora: 3%
  • limit VM: 256 MB

Cena takiego pakietu to 8 zł netto miesięcznie lub 80 zł netto rocznie (usługę można opłacać również co kwartał lub pół roku).



W przypadku płatności rocznej można skorzystać z następujących promocji:


  • 2 miesiące hostingu gratis
  • darmowa domena na rok
  • darmowy certyfikat SSL na rok
  • 25% rabatu (kod rabatowy: K15J8TGR9G)

reklamamzone.png


W razie pytań proszę o kontakt za pomocą forum lub formularzy kontaktowych dostępnych na naszej stronie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Hosting EasyPack+

2. Promocja domena polska w cenie hostingu

3. Kod rabatowy z naszego profilu facebook

 

Razem 59,50 zł z VAT za pierwszy rok. W kolejnym roku obowiązuje zniżka lojalnościowa 3% na hosting.

 

 

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,

  • instalator aplikacji,

  • dodawanie wielu domen jednocześnie,

  • blokada hotlinkowania

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,

  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,

  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,

  • włączenie wildcard przez użytkownika,

  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo,

  • pełna ochrona plików wrzucanych przez FTP oraz z poziomu PHP pod kątem php shelli i innych śmieci.

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje 14 dniowy darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 6 lat na rynku,

  • zarejestrowani w GIODO,

  • własna infrastruktura sprzętowa,

  • codzienne backupy danych,

  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,

  • skarbonka – wirtualny portfel,

  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,

  • program lojalnościowy – co rok 3% taniej (maksymalnie 30%),

  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,

  • eFaktury,

  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.
Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór,

Rejestrując domenę lub przyjmując ją z hostingiem patrz zawszę na cenę jej odnowienia.

W wielu przypadkach jest to nawet 99 zł netto na kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o domenę to tak jak napisał gnum.pl popatrz jaki jest koszt jej odnowienia. Bo co z tego że zapłacisz za nią teraz 1zł jak po roku masz 99 zł i każdy następny tak samo. Czasami lepiej na początku wydać 10 zł aby mieć później taniej.

 

Co do SEO Yoast polecam bardzo dobrze się sprawdza na blogach, którymi administruje.

Reklamy odpuść sobie przynajmniej na początku, bo nie dość, że zarobisz na nich nic to jeszcze możesz pojedynczych odwiedzających przestraszyć.

Pamiętaj by tworzyć wartościowe wpisy to podnosi szybko Twój ranking i przyciąga czytających.

 

Co do hostingu popatrz porównaj i wybierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

70 brutto kosztuje cię 100 GB transferu + domena PL w Hekko.

Domenę masz za darmo. Później przedłużasz ją za 54 zeta. Czyli dalej bardzo mało.

Nie patrz tylko na cenę, ale również na jakość usługi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×