Skocz do zawartości
kacper3355

Plugin do Wordpressa który zablokuje możliwość publikacji posta po użyciu określonych słów

Polecane posty

Cześć. Prowadzę stronę opartą na Wordpressie na której pisać będzie ok 10-15 osób. Szukam pluginu który zablokuje im możliwość publikacji posta jeżeli użyją danych słów (czyt. wulgaryzmów). Oczywiście słowa te musiałbym wcześniej określić. Istnieje coś takiego? Przeszukałem już cały internet i znalazłem tylko takie, które zamieniają poszczególne słowa na inne lub cenzurują w postaci gwiazdek i innych bzdet.

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Edytowano przez kacper3355 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej wtyczki. Musisz ją zlecić komuś, by takową napisał.

 

BTW

Jak ktoś użyje wulgaryzmu, to go zablokuj czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW

Jak ktoś użyje wulgaryzmu, to go zablokuj czy coś.

 

Wiem, ale nie chce by to w ogóle pojawiło się na stronie głównej.

 

Serio nie ma takiej wtyczki? Nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby była. Pomyśl trochę logiczniej:D

Nikt by takiej wtyczki raczej nie stworzył i nie udostępnił bo:

>Taka funkcja jaką ty chcesz była by potrzebna naprawdę mało komu.

>Jeżeli już miała by być to nie jest aktualizowana od wieków.

 

Ja wątpie w to, aby taki plugin istniał, ale zawsze możesz popytać, m.in. na oficjalnym forum WordPress. Ja podtrzymuje swoje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz już wtyczkę, która cenzuruje wpisy (np. zamienia na gwiazdki), to zapewne działa to jako dodatkowy filtr dla the_content() i the_excerpt(), i jeśli tak, to przy podstawowej znajomości PHP możesz w prosty sposób zmodyfikować taką wtyczkę, by cała treść posta była usuwana w razie wykrycia określonego słowa. Minusem jest to, że opublikowany będzie pusty wpis.

 

Sprawienie, by wpis pozostał nieopublikowany wymagał będzie innego podejścia i zapewne taka wtyczka nie istnieje. Jeśli trzeba byłoby taką napisać, to wymaga to trochę więcej zachodu niż wspomniane dodatkowe filtrowanie the_content() i the_excerpt().

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy takiej formie prowadzenia serwisu konieczna jest ciągła moderacja.

 

Z drugiej strony napisałeś, że będzie pisać ok 10-15 osób. Pomyślałem, że skoro tak precyzyjnie określasz ich ilość, to będziesz ich znał lub poprzez okres wstępny nabędziesz do nich zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lamironi

Znać osobiście ich nie będę, a na stronie nie będą żadne artykuły.

@Piotr GRD

No to chyba faktycznie będę musiał to komuś zlecić.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wiele lepszym pomysłem będzie moderacja postów przed pojawieniem się ich na stronie głównej. Chyba, że tych postów będą tysiące.

 

BTW. Przy bardzo dużych postach, takie filtrowanie może Ci ostro zajechać serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mogę podpytać swojego kodera od WP jak on by to widział i czy to ma sens istnienia (pod względem obciążenia serwera) tylko jak już do czegoś dojdzie to będzie płatna wtyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×