Skocz do zawartości
outmc

przedłużenie umowy w play z telefonem używanym

Polecane posty

Witajcie !

 

za jakiś czas kończy mi się umowa w play na abonament no i powoli rozglądam się za iphonem .

zaciekawiła mnie oferta przedłużenia umowy z używanym telefonem iphone 5 16GB za kilka zł.

 

Czy ktoś z Was przedłużał umowę lub miał styczność z używanym telefonem od Play ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dają na niego jakąś gwarancję? Jest to tzw. refrubished czy widoczne są ślady używania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są na gwarancji oraz by wogole były sprzedawane muszą przejść testy.

cytat z bloga play :

 

 

 

Kilka słów, jak to działa? Klient kupując telefon w naszym eshopie na Play.pl ma prawo zwrócić go w ciągu 10 dni. My taki telefon przejmujemy, sprawdzamy i testujemy. Jeśli telefon przejdzie wewnętrzne testy, a są one bardzo restrykcyjne (!) – zwrócony telefon musi otrzymać 100 Punktów Jakości w 10 kategoriach – zostaje przeceniony i trafia na WYPRZEDAŻ w PLAY.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę ofertę z używanym telefonem z salonu :o Jakbyś kupił napisz coś więcej na ten temat! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja. Chociaż ja wolałbym przejść na kartę i za to co się im zapłaci w tzw. międzyczasie kupić sobie na allegro nowy telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zastanawiam się :)

odstąpić od umowy zawsze można a jeśli telefony są sprawne to dlaczego nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły umowy są tak stworzone, że brać telefon na abonament wychodzi drożej niż kupić go osobno. Biorąc pod uwagę ten sam pakiet z telefonem i bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście odradzam brania telefonów używanych no i też u operatora.

Żeby telefon zwrócił się operatorowi to musi konsumenta obarczyć dużym abonamentem na jakiś okres czasu.

Wiadomo tym dłuższa umowa tym tańszy telefon.

Według mnie lepiej kupić telefon np na allegro czy jakimś autoryzowanym sklepie niż brać długo terminowe umowy z operatorem.

 

Jakiś czas temu w orange była niby promocja, że biorąc abonament 179 zł na 24 miesiące telefon kosztował 550 zł ( mowa o Iphone 5s )

Gdzie 24 x 180 zł = 4320 + 550 za telefon to daje 4870 zł.

 

W apple kupisz go za 2900 zł.

 

Często operatorzy mówią o korzyściach jakie się ma itd.. ale to i tak nie jest adekwatne do wartości telefonu wraz z abonamentem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×