Skocz do zawartości
PCziomal

Krótkie pytanie odnośnie VPS w Hosteam.pl

Polecane posty

Witam,

czy w Hosteam w najtańszym VPSie [base] otrzymuję ochronę antyddos [firewall] bez jakiejś dopłaty?

 

Wiem, że to pytanie powinienem zadać supportowi, ale ze 2 miesiące temu do nich pisałem i nikt do dziś mi nie odpisał...

 

Z góry dziękuję za odpowiedź,

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas ochrona przed atakami DDoS jest dla wszystkich vps-ów, wydaje mi się że w hosteam jest podobnie. Radziłbym Ci jednak skontaktować się z nimi w tej sprawie, jak nie przez e-mail to telefonicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale to i tak nie jest pełny antyDDoS dla VPSów o ile taki jest.

 

 

 

 

Świadcząc usługę filtrowania ataków sieciowych HosTeam uruchamia zestaw filtrów na dedykowanych w tym celu urządzeniach. Filtry te mają na celu ograniczenie skutków ataków sieciowych. Zestaw i zakres działania filtrów w usłudze „Premium” jest każdorazowo ustalany z klientem. Podstawowa opcja ochrony zawiera reguły filtrujące uwzględniające najbardziej popularne typy ataków.
Usługa filtrowania ataków sieciowych może być wykorzystywana jedynie do ochrony usług hostowanych w HosTeam. Zabrania się wykorzystywania usługi filtrowania ataków sieciowych do ochrony usług znajdujących się po za serwerami HosTeam (usługa proxy, tunelowanie IP itp.).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jaka jest lokalizacja tych VPS OVH w Hosteam?

 

Pod każdą inną wirtualizacją napisane jest "Serwery hostowane w Data Center Warszawa.", a tutaj nie znalazłem takiej informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×