Skocz do zawartości
Gość Kamikadze

OVH World Tour 2014

Polecane posty

Gość l3szcz

Właśnie tego ciągle brakuje, moim błędem było poleganie na macierzy (która jednak miała swoje lata - dyski po 160 GB), nie sądziłem, że się wysypie i tylko niektóre dane zgrywałem na serwer zewnętrzny (kopia bazy mssql). Reszta (dokumenty zazwyczaj DOC, instalki programów) była na dysku i te DOC były najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepisy na bułki to piekarze mają w głowach. :D

A przede wszystkim zaden MOPS tylko PCPR.

 

Szokuje mnie ilość na prawdę idiotycznych wypowiedzi.. Damn it, żałuję że tam nie byłem bo pewnie byśmy teraz gadali jeszcze przy flaszce :)

 

Od kiedy PCPR niby się zajmuję 'piekarniami' ??

Moja żona tam pracuje i wiem wszystko o tym i tam żadnej mowy o piekarniach nie ma. To zupełnie inna jednostka administracyjna.

 

Ja niestety nie mogłem się zjawić choć zaproszenie czekało. Następnym razem Panowie się spotkamy i porozmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Od kiedy PCPR niby się zajmuję 'piekarniami' ??

Moja żona tam pracuje i wiem wszystko o tym i tam żadnej mowy o piekarniach nie ma. To zupełnie inna jednostka administracyjna.

 

Ja niestety nie mogłem się zjawić choć zaproszenie czekało. Następnym razem Panowie się spotkamy i porozmawiamy :)

 

Leszczu żyje w swoim świecie, znajdzie wymówkę na każdą sytuację, ja wiedziałem że nie przyjdzie już jak zapewniał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie no, kur.a..
5 miesięcy - od września 2013 roku do stycznia 2014 roku pracowałem w pcpr ;)
Od tego czasu zacząłem szukać pracy, w czerwcu (na pierwszym OWT) akurat wypadła rozmowa kwalifikacyjna przy produkcji kebaba, teraz kiedy miałem przygotowane wszystko pod wyjazd zepsuła się macierz co opisałem wyżej.

Dla Ciebie to wymówki, może widocznie nie jesteś i nie byłeś w mojej sytuacji. To samo się tyczy Miłosza i innych co wolą wyśmiać zamiast zrozumieć. Od pewnego czasu co raz bardziej mnie zaczyna to irytować.
Pozdrawiam.

 

A teraz koniec spamu na mój temat. :)

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie to wymówki, może widocznie nie jesteś i nie byłeś w mojej sytuacji. To samo się tyczy Miłosza i innych co wolą wyśmiać zamiast zrozumieć. Od pewnego czasu co raz bardziej mnie zaczyna to irytować.

Dziwne zbiegi okoliczności, zawsze jak się zapowiadasz na jakąś impreze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Krzysztof, mój błąd, rzeczywiście chodziło mi o rozmowę kwalifikacyjną do pracy przy produkcji kebaba nie o rozmowę kwalifikacyjną przy kebabie :)
Miłosz, dziwne zbiegi okoliczności, no tak. Nie można przecież przewidzieć wszystkiego, czasami najbardziej idealnie napisany plan może się zepsuć przez jakieś niedopatrzenie bądź nie przewidzianą awarię.
Wolałem wyjaśnić dlaczego mnie nie ma niż siedzieć cicho.

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chłopak nie ma na bilet. Myślę że możemy pozyskać dla Ciebie sponsorów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dużo nie zarabiam ale wystarczy na bilet + kilka innych atrakcji do hotelu :)

Jak już mówimy o DC to nie KleszczDC tylko LesczDC. Moje pentiumy 166 MHz same się nie opłacą. :-P

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i ja wpadne w czerwcu jak z terminem fajnie wypadnie :) Tyle ze jak już to raczej samochodem z pomorskiego.

 

Kebaby są the best haha :)

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja poproszę o zestaw dwóch dużych kebabów z podwójną porcją sosu czosnkowego, puszką 0.5l Pepsi i dwa Primatory 24% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Po pizzę potrafię iść dwa kilometry w jedną stronę. Jak nie ma daleko to mogę się ten kawałek przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Pokuć, od Gdynii do mojego miejsca pracy jest tylko 80 km. Dalej chcesz iść pieszo? :D
Powiedziałem, że robią bułki do kebabów a nie kebaby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×