Skocz do zawartości

Polecane posty

Pozycjonując stronę warto też zainteresować się inną formą zdobywania linków, a takową formą są linki na stronach z wtyczką CommentLuv

Jak zapewne zauważyliście, ostatnio na forach reklamują się osoby oferujące listy CommentLuv odpłatnie. Czy to jedyny sposób zdobycia tego typu listy? Oczywiście, że nie bo takowe listy możemy sobie sami zrobić. Nie musimy się obawiać, że kupimy kota w worku, gdyż sami wyszukujemy strony z CommentLuv. Jak je wyszukać? Krótki wpis w tym temacie pod adresem: http://foxen.pl/wlasna-lista-commentluv/

Jeżeli macie jakieś uwagi to śmiało piszcie w tym temacie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz to innym m.in. administratorowi tego forum. Zakład, że też manipulował wynikami wyszukiwania? Tylko, że on mniał wtedy łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w ciągu ostatniego tygodnia moda się zrobiła na listy blogów z tą wtyczką. Już ze dwie oferty widziałem i wpisy na ten temat na kilku blogach ;) Listy evive i techformatora były fajne, ale niestety się zdezaktualizowały. Część blogów zniknęło, na części nie ma już wtyczki. Trzeba szukać samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłam. Te płatne listy to po prostu naciąganie i nie wiem kto jeszcze się na to nabiera. A pewnie część blogów z takiej listy to też miejsca gdzie ostani wpis miał mijsce parę lat temu..

Do darmowych list nic nie mam ale zawsze lepiej sobie samemu zrobić płacąc swoim czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie list ma to do siebie, że w pewnym czasie, miejscówki mogą być spalone :P

Potwierdzam w 100%, kiedyś kupiłam listę (kilka miesięcy po jej premierze) i około połowa serwisów nie przyjmowała już linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość ogólnie dostępnych list jest moim zdaniem dość mocno zaspamowana, ale da się wyłuskać z nich jeszcze trochę wartościowych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre są te wtyczki CommentLuv ? W sensie pod pozycjonowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre są te wtyczki CommentLuv ? W sensie pod pozycjonowanie

 

Czy dobre to nie wiem - dzięki tej wtyczce każdy może zostawić komentarz z linkiem dzięki czemu na blogu będzie duży ruch a czy jest to w jakims sensie opłacalne to zależy od tematyki bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz listy to tu masz liste z końca 2014 http://www.wydra.waw.pl/blog/darmowa-lista-blogow-commentluv-dofollow/

Jeśli chodzi o samo pozycjonowanie. Większość linków jakie zdobędziesz to linki nofollow. Więc mocy żadnej nie przekażą. A czy ruch duży. Różnie bywa ale czasami bywały złote strzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie również spojrzeć na ostatnio przygotowaną przeze mnie listę - http://www.fascynatoria.pl/201-blogow-z-wtyczka-comment-luv/

Aktualizacja na koniec lutego.

W liście wziąłem pod uwagę tematykę bloga, ostatnią aktualizację, dofollow i najważniejsze wskaźniki (PR, Page Authority i Mozowe wskaźniki).

 

Nie nakłaniam nikogo do spamowania na tych blogach. Jeżeli zatem nie mamy nic ciekawego do dodania, to nie warto dodawać komentarza, nawet kosztem linka. Taki komentarz z linkiem (najczęściej nofollow) zostanie uznany za bezwartościowy w oczach współkomentujących oraz zostać usuniętym przez właściciela bloga - przynajmniej ja tak robię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×