Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sticky123

Adsense odrzuca - rozkładam ręce.

Polecane posty

Witam serdecznie. Przewertowałem wszystko co się da pod względem regulaminu programu Adsense, wszystkie kombinacje po forach internetowych, a Adsense ciągle odrzuca witrynę z powodu: Witryna niezgodna z zasadami google. Nawet pytałem na forum google, ale brak odpowiedzi.

Jak wiadomo, do samego Adsense'a nie mogę napisać nic. Dlatego pytam was, co może być przyczyną odrzucenia?

Http://cgames.pl - oczywiście w trakcie zgłoszenia i weryfikowania na stronie nie było żadnych innych reklam tak jak teraz adtaily i ppceneo. Dziś je wrzuciłem dopiero. Moj website generuje miesięcznie ~1mln odslon, dziennie po 2k uu.

Edytowano przez sticky123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś w skrzynce odbiorczej panelu AdSense czy otrzymałeś dla tej strony wiadomość o tytule "Wyświetlanie reklam Google AdSense zostało wyłączone w Państwa witrynie" - jeżeli tak, to przeczytaj - tam powinny być wskazówki włącznie z konkretną podstroną/stroną łamiącą zasady. Podłącz również witrynę do Google Webmaster Tools i sprawdź w zakładce "Ruch związany z wyszukiwaniem" -> "Działania ręczne", może jest jakiś komentarz o filtrze ręcznym, który przy okazji mógłby mieć związek z odrzuceniem reklam. Czasami konkretna podstrona jest powodem odrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nic nie mogłem dostać, gdyż wgl. odrzuca mi weryfikację konta z racji witryny. - Witryna niezgodna z zasadami google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Daj forum do sprawdzenia:

http://cgames.pl/index

 

Tylko pod aktualizacją statusu masz wolny box (160x600) zgodny z zasadami Adsense, wszystko inne jest tak spakowane w kupę, że nie wciśniesz nawet 468x60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×