Skocz do zawartości
Smoog

WWDC 2014

Polecane posty

2rdb3wg.jpg

 

j93vwy.jpg

 

Po zdjęciach możemy się spodziewać na pewno nowych iOS i OS X. Jak myślicie czy pojawi się jakiś nowy produkt. Może odświeżenie MacBooków lub MacBook 12"?

 

Transmisja live już potwierdzona. Data - 2 czerwca. Czas polski - 19:00.

https://www.apple.com/apple-events/june-2014/

 

Czego oczekujecie po tegorocznym WWDC?

Edytowano przez Cyprian Bartoń (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

 

 

Czego oczekujecie po tegorocznym WWDC?

 

Nowego MacaMini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujecie po tegorocznym WWDC?

 

- żeby przestali z ludzi debili robić;

- niech skończą z tym klaskaniem przez pracowników w sklepach, kojarzy mi się z klaskaniem w samolotach;

- normalnych cen sprzętu;

 

Yyyyy sorki nie ten temat i nie ta firma z takimi życzeniami.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@robson345, oh.. my. Chcesz jakąś maść? Nr telefonu do poradni? Kontakt do masażystki i zaparzonych ziółek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nadmierną frustrację :)

 

Polityka firmy jest taka a nie inna. W zasadzie to ich sprawa. Jeżeli chcesz otworzyć sklep i sprzedawać gumy do żucia po 50 zł za paczuszkę a pracownikom każesz klaskać nikt ci tego nie zabroni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nadmierną frustrację :)

 

Polityka firmy jest taka a nie inna. W zasadzie to ich sprawa. Jeżeli chcesz otworzyć sklep i sprzedawać gumy do żucia po 50 zł za paczuszkę a pracownikom każesz klaskać nikt ci tego nie zabroni.

 

 

O jakiej frustracji Ty piszesz?

 

Po prostu jestem uczulony na taką chorą politykę. Oczywiście każdy ma prawo wyboru i kupuje co uważa za słuszne, ale jak widzę jak później chodzą bezmózgowia twierdząc że Apple robi najlepszy sprzęt bo kosztował krocie, to już nawet nie śmieję się z tego tylko ubolewam że społeczeństwo tak łatwo daje się ogłupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość długo używam sprzętu apple i jedno co mogę powiedzieć to to, że nie chodzi o sprzęt bo nie raz było pokazane, że za tą kasę można kupić coś dwa nawet trzy razy wydajniejszego, a o podejście do systemu. Tam ma po prostu wszystko działać nie ma problemu z konfiguracja niczego na poziomie użytkownika advanced. Eksperci zawsze znajdą coś co im nie będzie działać, ale taka maja naturę, że grzebią w systemie ile się da. Dla mnie brak potrzeby anty wirusów firewalli i innego badziewnego softu instalowania tony sterowników jest wygodne i za to jestem w stanie zapłacić cenę premium, albo po prostu kupić poprzedni model na allegro i cena nie jest problemem wtedy.

 

Klaskanie hmm wystarczy nie zwracać na to uwagi bo się z tym nie wygra to jak skarpetki do sandałów czy wspomniane klaskanie w samolotach tak już jest i nic z tym nie da się zrobić trzeba zaakceptować i śmiać się w myślach z idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było!

 

Jedno z najlepszych WWDC w historii. Przez cały keynote co chwile czymś nowym zaskakiwali.

Testuje betę iOS 8 i bardzo ciekawie to wygląda. Siry ma już dyktowanie po polsku co pewnie zapowiada pełny język polski we wrześniu :)

 

Niestety w becie Yosemite jeszcze nie ma wszystkich "fjuczerów", ale i tak jest bardzo ładnie. Obawiałem się tego spłaszczenia systemu, ale wyszło bardzo zgrabnie.

 

No i Swift, obiektowy bez c, to duże uproszczenie dla mniej zaawansowanych programistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×