Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michal

Gdzie mozna wydelegowac poczte (najlepiej darmowy)

Polecane posty

Witam,

 

Mam wlasnyego VPSa ale nie mam tutaj poczty z roznych wzgledow. Chcialem wydelegowac z domeny za pomoca rekordu MX poczte gdzies indziej. I teraz pytanie: gdzie to zrobic - kto oferuje taka usluge najlepiej za free, lub za niewielka kwote rocznie. Kiedys hotmail.com dawal taka opcje za friko, ale teraz zrezygnowali i daja w komplecie ale z Officem ;)

 

http://www.wpsite.net/how-to-setup-outlook-com-for-your-domain/


Tylko nie Gmail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile domen chcesz utrzymywać? Ile adresów e-mail, czy potrzebujesz kalendarz + synchronizacja czy tylko proste rozwiązanie e-mail? Jaka powierzchnia ciebie interesuje - suma wszystkich adresów e-mail / pojedyncze konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna dwie domeny. Sam email.

 

Nie napisałeś nic na temat pojemności więc proponuję znaleźć najtańsze konto hostingowe i po prostu korzystać z niego tylko do obsługi poczty. Wiele firm oferuje małe konta więc spokojnie postawisz na tym pocztę. Oczywiście daleko im od rozwiązań typu hotmail czy gmail ale nie znaczy to że takie rozwiązanie będzie złe. Z mojej strony nie proponuje bo raczej opieramy usługi o bardziej rozbudowany profil co tym samym przekłada się na cenę. Dlatego pytałem o podanie kilku szczegółów na podstawie których można coś dopasować. Napisałeś również że nie interesuje ciebie gmail ale z czystej ciekawości spytam dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unikam wszystkiego co jest z logiem G.

 

To tak jak byś chciał unikać internetu pisząc na forum. Jednak nie jest to odpowiedź jakiej się spodziewałem. No trudno. Zawsze jeszcze wracając do rozwiązań możesz skorzystać z darmowych hostingów które również posiadają obsługę poczty. Wspominam o nich ponieważ nie sprecyzowałeś czego tak naprawdę oczekujesz. Z polskich serwisów tz poczta + reklamy = o2 = za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×