Skocz do zawartości
m4tteo

[dedykowane/VPS] Szukam VPS na server gry i TS

Polecane posty

Witam. Posiadam usługę w jednej z firm hostingowych lecz nie jestem zbytnio z niej zadowolony (nie będę podawał linku oraz nazwy gdyż nie chcę robić anty reklamy) parametry są dobre jak na cenę 21 zł 1GB ram CPU 1.6 MHz Transfer bez limitu, lecz niestety osoby z innych krajów europejskich mają dość wykoski ping +300. Tak więc szukam VPS w cenie zbliżonej do starego. VPS będzie wykorzystany do hostowania servera gry (24 sloty lub 2 mniejsze servery) Soldier of Fortune II Double Helix wymagania gry: Pentium III 800MHz, 128MB RAM, 32MB akcelerator 3D oraz server TeamSpeak 3 32 sloty. Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vps w OVH (Francja) - cena/jakość/antyddos + dobra lokalizacja dla krajów europejskich : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesująca oferta lecz na stronie nigdzie nie zauważyłem żadnej wzmianki czy można instalować serwery głosowe oraz gier na VPS. Oraz czy jest opcja płatności poprzez przelew bankowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na OVH jest możliwość instalacji serwerów gier oraz głosowych. Jest także opcja płatności przelewem, jednak - lokalizacja to Francja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lokalizacja w Francji jest plusem. Tylko czy na serwer TeamSpeak 3 oraz Soldier of Fortune II wybrać VPS Classic 1 czy VPS Classic 2? I nie mogę nigdzie znaleźć informacji ile to jest 1 vCore lub 2 vCore czy jest to po 1 MHz czy o co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie produkują już procesorów 1 MHz nawet do kalkulatorów :)

Chodziło Ci pewnie o GHz, jednak osobiście polecam VPS Classic 2. vCore to jak dobrze pamiętam 2,5 GHz, jednak mogę się trochę mylić i nie bierz tego na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli autor temat jest zainteresowany. Mam VPS Classic mogę dać na testy. Nie używam, a

Odnowienie
19.06.2014
Mogę podać dane do konta root.
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie produkują już procesorów 1 MHz nawet do kalkulatorów :)

 

Mój błąd :) ale myślę że każdy wie o co chodzi. Także poczekam do wygaśnięcia obecnego VPS i zainwestuję w nowy. Mam nadzieję że "uciągnie" server TeamSpeak 3 oraz SoF II wybiorę VPS Classic 2 dziękuję za pomoc. A co do testów wysłałem PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - www.noxio.net - dużo pamięci RAM i mocny procesor, ochrona DDOS w standardzie i szybki support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×