Skocz do zawartości
zoxovsky

Wybory 25 maja - na kogo głosujesz ?

Polecane posty

Tak, pytają ludzi wychodzących z wybranych lokali wyborczych i powinno być precyzyjne z dokładnością do 1,5%. Przynajmniej tyle obiecali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chodzą pogłoski, że na poważnie wziął pójście do urny. Już planują pogrzeb, jakby conajmniej wyzwolił kraj z zaboru.

 

Na wyborach tragedii ni ma, nie jest dobrze, ale źle też nie. KNP ładnie poszło, chociaż tylko 4 mandaty. Widać, że sie ludzie budzą w końcu.

 

Ja tylko nie mogę ogarnąć zasady sondaży powyborczych. Statystyka w tym przypadku działa naprawde precyzyjnie. No i po przeliczeniu głosów wynik się prawie nie zmienia. Fenomen. Jesteśmy na dobrej drodze podawania ustalania wyników już przed wyborami.

 

Bo frekwencja narodu mała... 90% ludzi narzeka ale mniej niż 30% nie pójdzie do urny bo po co jak i tak się nic nie zmieni... Paranoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba mieć niezły fart żeby przepytać te 1.4% z Ruchu Narodowego :)

 

Frekwencja w całej Polsce ogólnie tragiczna, ale nie ma sie co dziwić. Za wiele te wybory nie dają, a niektórym kandydatom pomyliły się parlamenty. Myśleli, że startują do naszego krajowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie po co ten temat bo ogólnie to kto na co głosuje to sprawa jego poglądów, można byłoby zrobić ankietę - lepszy pomysł. Ale jak już to ja głosowałem na Jackiewicza, oczywiście PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie mogę ogarnąć zasady sondaży powyborczych. Statystyka w tym przypadku działa naprawde precyzyjnie. No i po przeliczeniu głosów wynik się prawie nie zmienia. Fenomen. Jesteśmy na dobrej drodze podawania ustalania wyników już przed wyborami.

 

Może tak jak i na Ukrainie urny od razu segregują głosy :D

 

1401041708_by_Krait_600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×