Skocz do zawartości
Gość mpm1122

Gdzie przenieś domenę .pl?

Polecane posty

Gość mpm1122

Witam, gdzie przenieś domenę .pl? Teraz domenę mam w home.pl, myślałem nad mzone, może coś doradzicie? Najlepiej jak najtaniej, ale dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zamierzasz przenosić jej później dalej to OVH : )

Tylko w OVH przy ewentualnej zmianie danych, czy właściciela domeny jest masa roboty : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeniosłem swoje domeny do OVH - tylko ze względu na cenę - liczę się z tym, że w razie wyciągania od nich czeka mnie sporo uciążliwości, ale póki co nie zamierzam zabierać od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeniosłem swoje domeny do OVH - tylko ze względu na cenę - liczę się z tym, że w razie wyciągania od nich czeka mnie sporo uciążliwości, ale póki co nie zamierzam zabierać od nich.

 

bc93e40f21fc7ac3c40adff39d829c12.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłyby podatki niższe, byłby rząd mniejszy, byłoby stanowisk urzędowych mniej - byłoby inaczej, ale to nie temat do dyskusji ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko, 54 brutto za rok i firma istniejąca na rynku od lat - współpracuję ze 6 lat, wszystko jak dotąd ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Premium.pl. Polska firma, same ceny także atrakcyjne - korzystam jako klient hurtowy i sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

bc93e40f21fc7ac3c40adff39d829c12.jpg

 

Przecież pieniążki za .pl i tak wracają do Polski, więc ja nie widzę problemu. OVH zarabia na tym i tak jakieś śmieszne grosze.

 

 

A już pomijając cenę to prawdę mówiąc wolę dać im zarobić te kilka groszy niż np. masternetowi, do którego dodzwonić się praktycznie nie da, a potem właściciel tłumaczy się tym, że trzeba nie wiadomo jak długo czekać żeby ktoś odebrał.

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strefapc - podsumowałeś mnie obrazkiem. A ja uważam podobnie jak Łukasz.

Zresztą OVH zarabia na tym grosze.

 

Ja z chęcią zostawiłbym domeny w Home.pl (skąd je wyprowadzałem), gdyby nie kazali czekać, aż kwota zbliżona do kwoty w OVH (choć trochę wyższa) pojawi się, gdy przekroczę ilość 100 domen.

 

Jak dla mnie 100 domen to zdecydowanie za dużą poprzeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jednak robi swoje. Jak widać procentowo na podstawie średniej statystycznej (nie tylko z tego wątku) OVH ma najwięcej klientó, którzy trzymają tam domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo wynika z tego że najwięcej nazw w domenie .pl jest w Home.pl, a w analizie nie widzę OVH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, home.pl reklamuje się na maxa. Ale myślałem, że cena robi swoje. Tam dla pojedynczych domen pl przedłużenie wynosi 99 zł + VAT. No chyba, że nazbierasz domen odpowiednio dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena robi znaczenie, jeśli skrupulatnie porównujesz ceny. Ale jak ktoś zna przede wszystkim home.pl i zobaczy niską cenę (początkową), to tam bierze domenę, a kilkadziesiąt złotych rocznie większości ludzi nie robi większej różnicy. Nie na tyle dużej, żeby rozkminiać system transferu domen.

 

Użytkownicy wht.pl są nietypowi, bo po pierwsze mają pewnie więcej niż jedną domenę, a po drugie znają wiele ofert i wiedzą, które firmy są godne zaufania. Jak pokażesz przypadkowemu potencjalnemu abonentowi domeny .pl OVH.pl, o którym nigdy nie słyszał i jeszcze chcą od niego więcej kasy na początku, oraz Home.pl, które widział w telewizji i gdzie domenę zarejestruje za złotówę, to wiadomo, co wybierze. I nic dziwnego.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zgadza się, tyle żę najgorsze w tym wszystkim jest to że taki klient który wybierze na start Home czy inne domeny za grosze za Chiny Ludowe nie będzie chciał przyjąć do wiadomości że można inaczej. Jest jak jest i inaczej się nie da. Co innego jak się trafi człowiek który da się przekonać, co innego jak mamy partyjny beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×