Skocz do zawartości
SEC

Szukam VPS z administracją lub konta reseller podobnego do...

Polecane posty

Witam
Szukam VPS z administracją lub konta reseller zbliżonego parametrami do LUNA II obecnie używanego przeze mnie w Kei.pl. Szukam partnera na lata nie na chwilę (w kei.pl byliśmy chyba od 2000 r.).

Cena istotna lecz nie najważniejsza.

Specyfikacja w Kei to mniej więcej to:
http://www.kei.pl/serwery-wirtualne/szczegolowa-specyfikacja
http://www.kei.pl/serwery-wirtualne/parametry-bezpieczenstwa

Dodatkowo potrzebuję:
-przypisywanie ssl do każdej domeny osobno,
-przełączanie wersji php osobno dla każdego konta.

Nasze wymagania:
-naprawdę "kumaty" admin w razie padów, włamań itp 24h,
-intuicyjny panel administracyjny,
-szczegółowe logi i statystyki obciążeń kont,
-filtry adresów ip, antyspam, antywir,
-backup,
-nieograniczona ilość kont,
-transfer min. 50 najlepiej bez ograniczeń (i tak go nie zużywamy),
-powierzchnia min. 20,
-wydajny MSQL min. 50 (najlepiej brak limitów baz, brak limitów wielkości bazy)
-konto shell
-pomoc w razie padów włamań itp 24h

Mile widziany:
-intuicyjny panel administracyjny,
-i taki sam webmail.

 

Prosze o pomoc w wyborze lub oferty solidnych firm.

 

Pozdrawiam

Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę serwerów zarządzanych od MZone, czas reakcji na zgłoszenie jest naprawdę krótki a administracja na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie do naszej oferty, tu polecam nasz Hosting Dedykowany z Panelem Directadmin:

 

http://www.mzone-net.eu/pro-managed

 

Serwer PRO ONE

Dysk 50 GB

Transfer 700 GB na miesiąc

Indywidualna konfiguracja środowiska serwera pod potrzeby danego klienta!

 

Wraz z serwerem oferujemy darmowy Panel Directadmin, monitoring 24/7, kopie zapasową oraz administrację.

Przy zamówieniu serwera na okres 12 miesięcy dodatkowo:

Certyfikat Comodo Positive SSL

Darmowa domena

Darmowy dostęp do oprogramowania monitoringu dla klienta

Dwa miesiące gratis

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z konsultantem na czat lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałeś się już co na coś innego?

Polecam kontakt z działem handlowym kei, są bardzo otwarci i myślę że po tylu latach współpracy powinieneś się upomnieć o dobrą ofertą;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałeś się już co na coś innego?

Polecam kontakt z działem handlowym kei, są bardzo otwarci i myślę że po tylu latach współpracy powinieneś się upomnieć o dobrą ofertą ;)

 

 

Witam

Jeszcze nie zdecydowałem. Mam jeszcze trochę czasu.

Co do kei to szkoda gadać. Po tylu latach 5% rabatu to trochę żenujące, tym bardziej, że platforma nie była jakoś szczególnie obciążana.

Ale nie tylko o kasę tu chodzi. Mam porównanie jakości obsługi kiedyś i dziś. Kiedyś nie było z niczym problemów wszystko się dało, dziś prostych rzeczy się nie da. Albo wiedza adminów jest na co raz niższym poziomie (czytaj=słaby admin, mniej trzeba zapłacić), albo taka polityka firmy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możesz dostać więcej niż te 5%, z automatu oczywiście nikt rabatu nie daje, trzeba czasami nacisnąć;) A co do indywidualnego podejścia to standardowo pierwsza linia nie ma takiej wiedzy jak admini, ale po dotarciu do nich spokojnie można sporo zmienić w konfiguracji, żeby się dało, albo żeby przygotowali nową konfigurację (z Twojego pierwszego postu - oddzielny ssl dla każdej domeny na virt oraz autonomiczna wersja php dla konta ftp, nie ma ale podobno już wkrótce ma być - też mi na tym zależy bo jednak ssl coraz bardziej popularny, a zakładanie osobnych serwerów dla każdej domeny jest drogie i uciążliwe). Sam zgłosiłem im ostatnio kilka tematów i z niecierpliwością czekam na wdrożenie - odnoszę wrażenie że ostatnio właśnie szybciej idą im wdrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możesz dostać więcej niż te 5%, z automatu oczywiście nikt rabatu nie daje, trzeba czasami nacisnąć ;) A co do indywidualnego podejścia to standardowo pierwsza linia nie ma takiej wiedzy jak admini, ale po dotarciu do nich spokojnie można sporo zmienić w konfiguracji, żeby się dało, albo żeby przygotowali nową konfigurację (z Twojego pierwszego postu - oddzielny ssl dla każdej domeny na virt oraz autonomiczna wersja php dla konta ftp, nie ma ale podobno już wkrótce ma być

 

Ale to właśnie KEI powinno wyjść z propozycją dobrego rabatu dla stałego klienta, a niestety 5% rabatu po takim czasie to lekka żenada. Sam zaczynałem w KEI hosting chyba w 2002 roku i po 2 latach odszedłem.

Miedzy innymi z powodu ceny ale i przez panel niekompatybilny z DA / cpanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×