Skocz do zawartości
MazuLuka

Portfolio grafika - MazuLuka

Polecane posty

Hej,

na pewno jest tu wielu webmasterów co zna się nie tylko na serwerach, a także na grafice. Dlatego też chciałbym mieć możliwość chwalenia się tymi lepszymi pracami w tym temacie i oczywiście oczekuję konstruktywnych opinii na ich temat. ;)

1. praca dla firmy zajmującą się projektowaniem i realizacją ogrodów

hAIjajJ.png

 

 

 

 

2. projekt dla firmy zajmującej się budową obiektów sportowych

2hTyb0R.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, że moje prace wpasowały się w twój gust. ;) Może ktoś jeszcze by coś napisał? Przyjmę każdą konstruktywną krytykę na klatę i wyciągnę wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wygląda to całkiem całkiem trzeba przyznać. Nie są to produkcje w których znajduje się wszystkie efekty Adobe CS. Czytelne, stonowane, miłe dla oka, ciekawe, bogate ale skromne :P, brak oczojębności czy przepalonych pikseli. Dobrze jest :)

 

Tworzysz pod jakieś konkretne CMS czy jesteś w stanie stworzyć szatę graficzną pod każdy znany CMS (Joomla, Fysion, WordPress, Presta etc) ?

Edytowano przez Pokuć (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię twoje prace, są bardzo ładne, proste i estetyczne a do tego przemyślane pod kątem późniejszego zakodowania.

Bardzo mi się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz pod jakieś konkretne CMS czy jesteś w stanie stworzyć szatę graficzną pod każdy znany CMS (Joomla, Fysion, WordPress, Presta etc) ?

Pracuję na etacie, dlatego obecnie nie wykonuję prywatnie zleceń, jeśli o to pytasz.

 

Dzięki Wam za opinie, wiele osób zarzuca mi brak kreatywności - powielanie układu, elementów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka dość przyjemna, layout prosty. Fajna stronka.

 

Dzięki za opinię. Sam nie uważam za super udany projekt, bo cierpię ostatnio na brak weny, ale myślę, że przejrzystość została zachowana - tak jak klient tego ode mnie wymagał. ;)

 

Zachęcam innych do komentowania - byle konstruktywnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświeżyć sobie design mojego portfolio, bo obecne jest... a szkoda gadać.
Wymyśliłem sobie, że będę trzymał się "flat long shadow", czyli po prostu długich cieni.
Żeby nie robić czegoś, co ktoś już przede mną zrobił, to zrobiłem sobie szybki research w sieci, ale niestety niczego nie znalazłem ciekawego, nigdzie nie było takiego jak bym chciał, bo chciałem, aby pasował na niejednolite tło. Bo tych na jednolite tło, to nawet generatory do tego są.

Otóż metodą prób i błędów... udało się stworzyć menu z długimi cieniami bez jakiejkolwiek grafiki! :)

Oto efekt:
http://screencloud.net/v/rFDZ
c05cbab590e9096f7854a70dae51ec48.png

Jeżeli jesteście ciekawi kodu, to możecie polajkować mój fanpage: http://facebook.com/MazuLukaPL - na pewno opublikuję niedługo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt graficzny strony WWW dla programisty.
Prace obejmowały wykonanie logo oraz szaty graficznej portfolio.

 

ICZB57S.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×