Skocz do zawartości
rtrobert

optymalizacja serwera

Polecane posty

Witam

Mam problem z bardzo długim czasem ładowania grafiki do stron internetowych.

Szukam kogoś kto mógł by mi pomóc w znalezieniu problemu.

W załączniku przesyłam widok z narzędzia http://tools.pingdom.com/fpt/ , którym testowałem stronę.

Jak widać większość czasu przeglądarka czeka na odpowiedź z serwera. Czasami potrafi tak czekać i 20 sekund zanim załaduje obrazek.

Ten problem występuje raczej tylko z obrazkami.

 

Jeżeli ktoś może mi pomóc prosze o kontakt rt@cnc.info.pl lub PW

post-29976-0-97223700-1398773486_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może doprecyzuję. Budżet oznacza kwotę którą możesz przeznaczyć. Sam wiesz najlepiej, ile masz pieniędzy. Nie oznacza on od razu kwoty którą wyłożysz, bo jakby nie było jest tutaj kilkudziesięciu specjalistów i dość spora konkurencja. Pozwala natomiast wykonawcom ocenić, czy jest w ogóle sens rozmawiać ze zleceniodawcą.

Pole na budżet jest obowiązkowe i odpowiedź "do ustalenia" nie jest odpowiedzią akceptowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up - wyobrażasz sobie, że ktoś napisze "mam 20 k zł na koncie, składajcie oferty" żebyś Ty mógł ocenić czy w ogóle jest sens się zabierać za temat? :) Jeśli rtrobert to kompletny laik, to nie będzie w stanie nic wpisać w polu "budżet" bo po prostu brakuje mu wiedzy aby wycenić taką usługę.

 

Jak idziesz do mechanika bo auto nie wchodzi na obroty to chyba nie mówisz mu, że masz budżet xx zł :) Po a) nie wiesz co trzeba zrobić, po b) boisz się, że jeśli przedstawisz duży budżet to mechanik specjalnie zawyży cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Pole budżet oznacza tylko i wyłącznie ile klient może wyłożyć za usługę. Jak konkretnie jest zielony w tym :)

Ile można na takim człowieku wydoić i czy jest sens w ogóle pisać do niego jak przedstawi budżet mały (za mało $ do wydojenia).

 

Tak to działa. Jak nie wpiszesz będzie kosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up - wyobrażasz sobie, że ktoś napisze "mam 20 k zł na koncie, składajcie oferty" żebyś Ty mógł ocenić czy w ogóle jest sens się zabierać za temat? :) Jeśli rtrobert to kompletny laik, to nie będzie w stanie nic wpisać w polu "budżet" bo po prostu brakuje mu wiedzy aby wycenić taką usługę.

 

Jak idziesz do mechanika bo auto nie wchodzi na obroty to chyba nie mówisz mu, że masz budżet xx zł :) Po a) nie wiesz co trzeba zrobić, po b) boisz się, że jeśli przedstawisz duży budżet to mechanik specjalnie zawyży cenę.

 

Wolny rynek bardzo ładnie przed taką sytuacją zabezpiecza. Co z tego, że ktoś ma do wyłożenia 20k na projekt, gdy zgłosi się ktoś kto będzie chciał 15k - ktoś inny zobaczy, że da radę zrobić za 10k i też się zgłosi itd. Klient wtedy może porozmawiać z oferentami i samemu ocenić, czy pieniądze które oni chcą, rzeczywiście reflektują ilość / jakość potencjalnie włożonej pracy.

 

Taka sytuacja również zaoszczędzi czasu osobom, które nie są w stanie wykonać projektu w określonym budżecie.

 

Jeśli chodzi o przykład mechanika - idziesz do pierwszego mówisz jaki masz budżet, mechanik mówi Ci cenę i idziesz do kolejnego, pytasz się o wycenę i podajesz na ile wycenił to poprzedni mechanik itd. Może to zajmie trochę czasu, ale znajdziesz pasującą ofertę.

 

 

Edytowano przez elcct (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×