Skocz do zawartości
jasiek07

Problem ze skryptem (ładuje się częściowo)

Polecane posty

Witam, mam pewien problem.

Wywołuję sobię ramkę za pomocą funkcji $( document ).ready()

 

Wygląda to tak:

 

<script src="js/query.js"></script>
<script src="js/ramki.js"></script>

 

zawartość ramki.js:

$(document).ready(function() {
    $("ramka1").html("<iframe src='http://www.strona.pl/ramka/1.php' width='520' height='420' scrolling='no' frameborder='0' marginheight='0' marginwidth='0' allowtransparency='true'></iframe>");

    $("ramka2").html("<iframe src='http://www.strona.pl/ramka/2.php' width='520' height='420' scrolling='no' frameborder='0' marginheight='0' marginwidth='0' allowtransparency='true'></iframe>");

});

Robię tak od dawna, natomiast po dodaniu kolejnej ramki dzisiaj, nie pokazuje jej na stronie, tak jakby nie wywoływało skryptu.

 

Czyli,

 

wklejam:

 

<script src="js/query.js"></script>
<script src="js/ramki.js"></script>

<ramka1></ramka1>

 

i wyświetla ramkę1

 

ale następnych już nie wyświetla tj.

 

<script src="js/query.js"></script>
<script src="js/ramki.js"></script>

<ramka2></ramka2>

 

itd..

 

Każdą ramkę wywołuję na innej podstronie, więc za każdym razem wklejam skrypt (nie jest on wklejony w nagłówku indexu witryny).

 

Czyli podsumowując mam np w skrypcie 20 ramek, które normalnie się wyświetlają, ale jak chcę dodać następną to już jej nie pokazuje, nie potrafie zrozumieć dlaczego. Dopiero jak utworzę nowy plik .js i z niego wywołam ramkę to się ona wyświetla. Problem w tym, że w tym nowym pliku mogę umieścić tylko jedną, bo następnych już nie wyświetla (tylko tą pierwszą).

Co jest grane?

 

Żeby bardziej rozjaśnić:

 

w skrypcie mam np 10 ramek:

ramka1

ramka2

..

ramka10

 

tych ramek używałem już od jakiegoś czasu.

 

Dzisiaj dodałem ramkę11 ale nie działa (przy czym te poprzednie nadal są wyświetlane).

 

Więc utworzyłem nowy skrypt, z którego wyświetliłem ramkę 11, ale zaś ramki12 (jeśli taką dodam) już nie wyświetla.

Edytowano przez jasiek07 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może JS wywalał błąd. Gdy nie napotkał pierwszego elementu wpisanego to dawał sobie spokój z kolejnymi instrukcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×