Skocz do zawartości
Adrian Mazurek

[Dyskusje] masternet.pl

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Bo to nie o domenę chodzi, domena jest w netarcie. Chodzi o hosting + zawartość skrzynek mailowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

2 nie działały, 1 działała.

 

Po napisaniu, że chcemy opłacić konto, które jest aktywne -220 dni (tak, minus 200+ dni) to zablokowali całe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już się nie mogę doczekać wyjaśnień właściciela, który zawsze znajdował powód poza swoją firmą.

 

Rozumiem że teraz do żadnych skrzynek nie ma dostępu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tak, teraz już nie ma do skrzynek i strona zablokowana.

 

I to człowiek pisze, że chętnie zapłaci za zeszły rok i następny, a odpowiedź po prostu zwala z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zawsze myślałem, że nic mnie w tej firmie już nie zdziwi, ale nic bardziej mylnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodzwonić się, czy uzyskać informacje poprzez e-mail lub ticket to nie lada sztuka, pozwolę sobie zacytować znajomego, który również tego próbował, a którego usługi wykupione w masternet po raz kolejny nie działają - obecnie od kilku-godzin :


Na maila czeka się kilka dni. Na skargę dostaję odpowiedź "Serwer premium nie jest dla wymagających klientów".

 

 

 

piszę bo częściowo uderza to we mnie, korzystam z tego serwisu www...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od pół roku mam z nimi problem, naszczęście tylko domeny i niedługo się wyprowadzam. Za moich czasów właściciel tak się tutaj udzielał i były oh i ahy na temat jakości ale niestety życie mocno weryfikuje. Masternet upada, hekko przejęte, 2be.pl w załamce. Gruby ten nowy rok :)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodzwonić się, czy uzyskać informacje poprzez e-mail lub ticket to nie lada sztuka, pozwolę sobie zacytować znajomego, który również tego próbował, a którego usługi wykupione w masternet po raz kolejny nie działają - obecnie od kilku-godzin

Niestety potwierdzam. Dziś hosting leży. Serwer www niby wstał ale połączenia z bazą nie uświadczysz.

 

O kontakcie z supportem to nawet nie ma co marzyć, firma totalnie nieprofesjonalna, żałosne podejście do klienta.

 

Siedzę tam od 2010 i co roku sobie obiecuje, że przeniose wszystko na inny host ale przez pieprzone lenistwo siedze tam do dziś ale miarka sie przebrała, trzeba sie przeprowadzić, polecam to tez innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pamiętam czasy, gdy właściciel przychodził tu i w sposób absolutnie groteskowy tłumaczył to, że ludzie narzekali tutaj na problemy z kontaktem, których według niego nie było (vide "za krótko dzwoniłeś"). Kiedy problemy już są tak często, że nawet kluczowe osoby z forum potrafią je dostrzec, jakoś się nie pojawia w swoich tematach, mimo że na forum bywa... ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że przeniosłem swój grajdoł w odpowiednim czasie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel na tym forum już nie wypowiada się systematecznie jak kilka lat temu.
Kilka lat temu na tym forum, było wiele bardzo wiele ciekawych tematów do rozmów.
Obecnie ich nie ma, proszę sprawdzić ostatatnie tematy,nie ma nic innego jak tylko
wytykanie, co firma X może i jest w stanie zrobić dla "konkurencj" oczywiście negatywnego.

Najwięcej tradycyjnie ma do powiedzenia konkurencja - ona wie wszystko najelepiej jak działa firma - konkurencja X Y Z.

Dziękuje, moja firma ma się bardzo dobrze, każego dnia, rejestrują się nowi klienci,
a to forum nie jest zródłem pozyskiwania nowych klientów, oraz żadnym wyznacznikiem.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tutaj piszą akurat klienci, że jest po prostu dramat, więc jeśli Adrian to Ty to zrób coś proszę bo i tak już jedno pismo od prawników masz wysłane za niewywiązanie się z umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel na tym forum już nie wypowiada się systematecznie jak kilka lat temu.

Kilka lat temu na tym forum, było wiele bardzo wiele ciekawych tematów do rozmów.

Obecnie ich nie ma, proszę sprawdzić ostatatnie tematy,nie ma nic innego jak tylko

wytykanie, co firma X może i jest w stanie zrobić dla "konkurencj" oczywiście negatywnego.

 

Najwięcej tradycyjnie ma do powiedzenia konkurencja - ona wie wszystko najelepiej jak działa firma - konkurencja X Y Z.

 

Dziękuje, moja firma ma się bardzo dobrze, każego dnia, rejestrują się nowi klienci,

a to forum nie jest zródłem pozyskiwania nowych klientów, oraz żadnym wyznacznikiem.

 

 

 

Szczerze mówiąc mi osobiście to rybka gdzie się wypowiadasz bo faktycznie forum to nie support firmy... tylko żeby ten support w końcu zaczął poprawnie działać.

Jestem obecnym klientem z kilkoma domenami jak i kilka osób stąd wyraziło swoją opinię na temat usług a Ty się skupiłeś na temat tego jak złe jest forum, Jeżeli wyznacznikiem tego, czy Twoja firma się rozwija jest ilość nowych klientów to mógłbyś pracować w Poczcie Polskiej u nich też się liczy liczba nowych klientów.. co z tego, że liczba rezygnujących klientów ją przewyższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla potrzeb tego wątku dołączyłem do forum bo kończy się moją cierpliwość. W tamtym tygodniu nie udało mi się dodzwonić do masternetu. Dzisiaj dzwonię już 5 razy, czekam na telefonie aż mnie rozłączy i nikt nie raczy się odezwać. Zlewają mnie totalnie. Nie chcą klientów to nie, ja się też urywam od nich. Z taką obsługą to krowy pasać a nie domenami handlować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zaskakujące jest dla mnie to, że właściciel wypowiada się tu o czepiactwie innych, a kompletnie nie odniósł się do zarzutów, które jak potwierdza kolejna osoba, są raczej słuszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Chyba pierwszy raz od kilku lat mam ochotę wstawić wielki napis przy tematach/opiniach itd związanych z masternet - "nie możemy polecić tej firmy, radzimy unikać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze poczekam kilka godzin, ale wku... mam totalny

Nie dość, że nie podnoszą słuchawki to na maile trzeba czekać dość długo jak na tę branżę.

Mam wszystkich rejestratorów większych przetestowanych (10 różnych) oraz większość hostingów (40 firm) i czegoś takiego nigdzie nie spotkałem. Ale skoro tak do mnie podchodzą to i ja się odwdzięczę. Skończyły się czasy kiedy ich ceny było konkurencyjne. Teraz jeszcze przy płatnościach online całkiem sporo trzeba zapłacić u nich prowizji czego nie widziałem u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziwię się, że po takiej dawce ostrzeżeń ktoś jeszcze bardziej czytający opinie na dany temat w ogóle korzysta jeszcze z ich usług.

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że większość osób to starzy klienci tak jak ja, którzy co roku powtarzają sobie, że w końcu sie gdzieś przeniosą a jednak lenistwo wygrywa, bo jednak w zależności od ilości ( :ph34r: ) posiadanych serwisów czasami nie łatwo znaleźć czas w natłoku pracy żeby przenosić cały burdel na inny hosting.

Mimo tego gorąco zachęcam wszystkich klientów masternet aby gdzieś wyemigrować. Właścicielom zaś życzę trochę więcej pokory i tego aby sie ciut zastanowić nad tym czy nie opłaca się zarówno w biznesie jak i życiu myśleć długofalowo.

Edytowano przez Qrcio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mimo tego gorąco zachęcam wszystkich klientów masternet aby gdzieś wyemigrować. Właścicielom zaś życzę trochę więcej pokory i tego aby sie ciut zastanowić nad tym czy nie opłaca się zarówno w biznesie jak i życiu myśleć długofalowo.

 

Przypomnę tylko, że całkiem do niedawna, właściciel firmy twierdził, że żadnych problemów nie ma i winę nawet za brak możliwości dodzwonienia się do firmy zrzucał na klienta końcowego (pamiętam słynne "pracownik mógł na chwilę odejść od stanowiska" czy "za krótko dzwoniłeś, tylko 4 sygnały, nie zdążył pracownik odebrać). Zasadniczo zastanawia mnie jedynie po co ten upór, podejrzewam że gdyby tak jak wspomniałeś pojawiła się jakaś pokora, to ludzie by nawet mogli zrozumieć sytuację. Tutaj natomiast zawsze klient jest jakiś dziwny, czepia się bez powodu gdy nie umie zadzwonić, zaś w firmie wszystko jest w porządku. Ten temat zresztą jest idealnym tego przykładem.

 

Konkurencja na rynku jest duża. Sądząc po niezmiennym od lat podejściu, myślę, że nie warto dłużej zwlekać.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz bardzo wyraźnie widać jak bardzo starasz się wyjątkowo aktywnie uczestniczyć tylko i wyłącznie negatywnie w każdym tu temacie o mojej firmie,
cała taka akcja na 100% ma "jakiś Twój cel", w innych tematach nie jesteś taki aktywny.

Konkurecja jak zawsze ma najwięcej do powiedzenia - na tym forum, bardzo to widać, nie trzeba specjalnie szukać.
Właśnie z powyższego powodu, bardzo dawno temu przestałem aktywnie uczestniczyć w rozwoju tego forum, jak i również wiele innych firm które nie przejmują się jakimiś wypowiedziami na jakimś publicznym forum, tylko w spokoju prowadzą swój biznes.

To forum nie jest żadnym wyznacznikiem rynku.

Moja firma nie ma żadnych zewnętrznych reklam, a nie ma dnia aby nie zarejestrował się nowy klient - z polecenia.

Nie będę dalej uczestniczył w tym teatrzyku na jakimś publicznym forum, gdzie konkurencji lub osób ściśle współpracująych nie jest znane pojęcie etyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#Łukasz

> Tutaj natomiast zawsze klient jest jakiś upośledzony[...]

 

Jeżeli Ty jesteś w pełni świadomy tego co napisałeś publicznie, to będziesz odpowiadał przed sądem w sprawie cywilnej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×