Skocz do zawartości
zoxovsky

Który bank ?

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Posiadam konto w banku mBank ten bank już mnie po prostu zaczyna wkurw.... i irytować.

 

Co polecicie zmienić ? Jakiś dobry bank. Internetowy oczywiście karta debetowa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Alior Bank względnie Alior Sync. Mam konta w obu i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Inteligo moim zdaniem najlepsze. Bez zbędnych wodotrysków, pierdół i choinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ING jest może i fajne, ale trzeba pamiętać, aby obrócić pewną sumę miesięcznie bezgotówkowo kartą albo 7 zł opłaty. Dodatkowo chcąc zamknąć konto należy udać się do placówki banku albo wysłać wypowiedzenie z podpisem potwierdzonym notarialnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Z PKO BP bym radził uciekać... Ostatnio miałem z nimi takie jazdy że pod żadnym pozorem nikomu bym ich nie polecał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam konto w banku mBank ten bank już mnie po prostu zaczyna wkurw.... i irytować.

 

Właśnie, podaj nam czym ten bank Cię tak zdenerwował? Wszyscy jesteśmy ciekawi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Alior Sync, korzystam od 6 miesięcy i faktycznie za konto i kartę nie trzeba płacić ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z PKO BP bym radził uciekać... Ostatnio miałem z nimi takie jazdy że pod żadnym pozorem nikomu bym ich nie polecał...

 

To miałeś wyjątkowego pecha bo ja jestem ich klientem od lat i raczej nie mam większych chorych akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o przychodzenie kodów sms aby zrobić tranzakcję. Przez przypadek wyłączyłem to bo mi numer telefonu usunęli (orange) za dugo nie ładowałem konta i się zrobiło. Myślałem, że jak wyłączę ten sms kod to przelewy będę mógł robić bez przychodzenia kodów na numer telefonu a tutaj psikus teraz mam czekać 10dni na list o nowe telekody do mlini aby odblokować te kody sms bo jak zwykle na pomocy technicznej po zalogowaniu się do banku internetowego nie mogą tego zrobić tak jak bym to nie ja był >.< i jestem teraz odcięty od przelewów online zostało mi tylko płacenie kartą w sklepach jakaś porażka z tej strony tego banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Deutsche Bank ?

Korzysta ktoś ?

Miałem część prywatnych rzeczy w SYNC, aczkolwiek ta przemiana z T-mobile nie przemawia do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alior Sync posiadam od ponad roku i nie mam zastrzeżeń. Większość operacji za darmo myślę, że to wystarczy większości osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Deutsche Bank ?

Korzysta ktoś ?

Miałem część prywatnych rzeczy w SYNC, aczkolwiek ta przemiana z T-mobile nie przemawia do mnie...

 

Dwa posty wyżej pisałem.

 

Ja korzystam. Jest trochę "hermetyczny", ale miło się korzysta.

Teraz jest zresztą okazja na darmową kartę kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do PKO BP - to również odradzam. Mam u nich konto już ładnych kilka lat. Masz darmowy dostęp do konta przez internet, za co u niektórych musisz płacić, jak to było w Pekao SA - może się coś zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pkobp jest fajna oferta - dla młodych wsztsko za free, tylko trzeba kartą 5 razy zapłacić, a jak ktoś nie chce to rezygnuje z karty i z bankomatów wyciąga komórką czyli IKO. Ja już za stary, więc konto za zero - tylko musze przelewać pensję i chyba 300 zł zapłącic karta - niestety wydaje dużo więcej więc żaden problem. dob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o przychodzenie kodów sms aby zrobić tranzakcję. Przez przypadek wyłączyłem to bo mi numer telefonu usunęli (orange) za dugo nie ładowałem konta i się zrobiło. Myślałem, że jak wyłączę ten sms kod to przelewy będę mógł robić bez przychodzenia kodów na numer telefonu a tutaj psikus teraz mam czekać 10dni na list o nowe telekody do mlini aby odblokować te kody sms bo jak zwykle na pomocy technicznej po zalogowaniu się do banku internetowego nie mogą tego zrobić tak jak bym to nie ja był >.< i jestem teraz odcięty od przelewów online zostało mi tylko płacenie kartą w sklepach jakaś porażka z tej strony tego banku...

 

Ale nie wiem czym Cię tutaj wkurzyli? Myślałeś, że jak wyłączysz sms kody to przelewy będziesz mógł robić bez żadnej autoryzacji? A co jak ktoś zdobył/zdobędzie Twoje dane logowania? Przeleje kasę bo nie chcesz autoryzacji i znowu Cię wkurzą bo pierwsze co, to wyślesz reklamację do banku, a oni powinni mieć Cię wtedy głęboko... Poza tym na jakie telekody do mlini czekasz? Telekod jest jeden i dla ułatwienia dodam, że to 6 pierwszych cyfr Twojego peselu (chyba, że zmieniałeś). Coś mi się wydaje, że sam nie potrafisz na mlini lub przez czat powiedzieć czego potrzebujesz, stąd problem. Jeżeli już na coś czekasz to na kartę zdrapkę. Aby aktywować kanał autoryzacji przelewów musisz dokonać tego autoryzując się przez inny kanał. Proste jak budowa cepa.

 

PS

*transakcję

Edytowano przez wesolak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×