Skocz do zawartości
varez

[wirtualny] Hosting na DirectAdmin, najlepszy stos. cena/jakość

Polecane posty

Cześć,

 

Szukam czegoś:

- Pojemnego (poczta przez IMAP, wiadomości coraz więcej), 10GB brzmi "realnie", ale nie wiem

- Na DirectAdminie (nie lubię cpanelu, własne rozwiązania są zazwyczaj słabe)

- Bez głupich limitów typu "3 bazy" (jakby to komuś różnice robiło czy na tych xx GB będzie 3 czy 5 baz...)

- Wybór wersji PHP per domena byłby fajny

 

Aktualnie jestem w Hekko, ale oni nie aktualizują swojej oferty od dłuższego czasu i po prostu staje się ona słaba (choć wiem, że nigdy nie będzie tak, że za 50zł będziemy dostawać 100GB, pomimo, że koszta coraz mniejsze (tj. sprzętu)).

 

Moje pliki aktualnie zajmują 1,6GB, miesięcznie zużywam jakieś 500MB transferu, więc prawie nic.

 

Oferta Kylos.pl wydaje się świetna - 25GB za 100zł brutto/rok. Niestety - cpanel.

 

Cena: Do 100zł rocznie. Aktualnie w Hekko mam najtańszy plan, 2GB za 44zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie DirectAdmin, ale za to firma godna polecenia: Mydevil.net. Mają własny, ładny panel do zarządzania kontem, ponadto Nginx i super szybkie serwery na dyskach SSD. Jak na razie najlepszy hosting, z jakiego korzystałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mydevilu mam konto shellowe, ale ja nie chcę konta shellowego ;) zresztą konta shellowe są do zabawy, a nie trzymania tam czegoś poważnego (na takich kontach user musi pogrzebać, admini grzebią, rok temu było rozbicie serwera na kilka osobnych - przez tydzień były problemy, teraz jest aktualizacja devila do panelu www - też przez jakiś czas usługi nie działały jak trzeba, do dziś nie można samemu sobie dodać repozytoriów np.).

 

Tak więc warunek jest jasny - zwykłe konto www, z DirectAdminem, na którym nic się nie dzieje i na którym mogę sobie hostować stronki i pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest aktualizowana co roku, zatem nie rozumiem skąd ten zarzut. Sugeruję przejrzeć mailingi/aktualności od nas.

 

http://www.hekko.pl/aktualnosci.html

Nowe, wyższe limity hostingu WWW oraz Reseller!

17.03.2013
Nowe, większe parametry hostingu WWW oraz Reseller!
4.02.2012

 

Możesz też przejrzeć webarchive, aby porównać oferty :)

 

 

 

Za 100 zł/rok (z kodem rabatowym) dostaniesz u nas pakiet z 10GB pojemności.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko:

początek 2011: https://web.archive.org/web/20110209034712/http://www.hekko.pl/hosting_www.html

środek 2012: https://web.archive.org/web/20120418175251/http://www.hekko.pl/hosting_www.html

 

Jak najtańszy pakiet - było spoko. Im większe pakiety, tym opłacalność malała, bo konkurencja dawała więcej, a ja potrzebowałem czegoś niedużego.

Najtańszy EasyPack, ok 45zł wciąż ma 2GB (oferta zamrożona, transfer się zwiększa, to fakt, ale ja mam prawie zerowe zużycie transferu) największe zmiany są w najdroższych hostingach, ale znowu - za 430zł rocznie można mieć znacznie lepsze.

 

Nie chcę robić tu dyskusji o Waszej ofercie, po prostu zaznaczyłem, że jest już zbyt słaba, jak przejdę na EasyPack+ to znowu trzeba będzie wymieniać niedługo, bo 5GB trochę za mało. 120zł/rok nie chcę płacić, no i za tę kwotę (a w zasadzie mniej) u konkurencji mam sporo więcej (wspomniany Kylos czy logout.pl w ofercie dla klientów indywidualnych) - stąd ten temat.

 

Lubię Was, ale dla mnie - oferta stoi w miejscu, z kosmetycznymi zmianami od czasu do czasu.

Edytowano przez varez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy trochę inne podejście do sprawy. Dajemy klientom tyle, ile faktycznie mgą wykorzystać bez oversellingu.

 

W zamian masz zniżkę lojalnościową, a sądząc po Twoim poście, jesteś już u nas długo - masz dużą zniżkę.

 

Jak już napisałem, za 100 zł dostaniesz 10GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mydevilu mam konto shellowe, ale ja nie chcę konta shellowego ;) zresztą konta shellowe są do zabawy, a nie trzymania tam czegoś poważnego (na takich kontach user musi pogrzebać, admini grzebią, rok temu było rozbicie serwera na kilka osobnych - przez tydzień były problemy, teraz jest aktualizacja devila do panelu www - też przez jakiś czas usługi nie działały jak trzeba, do dziś nie można samemu sobie dodać repozytoriów np.).

 

Tak więc warunek jest jasny - zwykłe konto www, z DirectAdminem, na którym nic się nie dzieje i na którym mogę sobie hostować stronki i pocztę.

No nie wiem... Większość hostingodawców nie sięgają devilkowi do pięt. Dziwię się, że jesteś zainteresowany ofertą Kylos czy Logout ;_;

 

Pomimo tego, że mam tak konto shell jak to nazwałeś, korzystam tylko z serwera www i sobie chwalę. Bierz Logout/Biznes-Host i daj znać za miesiąc czy jesteś zadowolony :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że nie jestem z MD zadowolony, bo jestem ;)

Po prostu nie jest to usługa, co do której mam pewność, że cały czas jest niezawodna. Ty zdaje się masz większe doświadczenie z MD niż ja, więc sam wiesz. Drugiego konta na MD przecież nie kupię i tak, gdybym zdecydował się tam przenieść, więc nie trzeba aż tak namawiać ;)

 

Logout już mi podpadł jak im zadałem pytanie na livechacie - słaba obsługa klienta. Raz miałem u nich VPS, ale niewiele z tego pamiętam.

 

Kylos - wszystko w porządku.

 

Mzone - widziałem już ofertę. Strona szałowa, te ogromne ikonki, niekoniecznie związane z podpisem. "Licznik Dysku", wow :D - jakiś okres testowy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NetDC.pl:


https://www.netdc.pl/serwery-www



Dla wszystkich kont z oferty podstawowej:


  • bezpłatna domena ".pl"
  • 50% rabat przy płatnościach rocznych
  • bezpłatna migracja danych od bieżącego usługodawcy

Pakiet WebDeveloper'a:


  • Wiele wersji PHP- ponad 4 wersje parsera PHP z możliwością indywidualnej konfiguracji dla każdej domeny
  • Adresacja IP & Wildcard - pełna swobodna w zmianie adresacji IP oraz uruchamianiu opcji WildCard
  • Własne php.ini - indywidualna konfiguracja php.ini dla każdej domeny z opcją samodzielnej edycji
  • Dodatkowe moduły PHP - wiele rozszerzeń zwiększających funkcjonalność hostingu. Dostępne m.in: APC, memcache, Ioncube Loader, xCache i wiele, wiele więcej
  • Indywidualny katalog domeny - możliwość samodzielnego definiowania ścieżki dla każdej z domen
  • Automatyczny instalator aplikacji - instalacja popularnych aplikacji m.in: Wordpress, Joomla, Prestashop w kilka sekund!

Zapraszamy,


http://www.netdc.pl/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Hekko parametry konto zwiększało w zeszłym roku. Przecież przy każdym przedłużeniu konta dają rabaty.

Chcesz 10 GB za 100 zeta i masz. A przy hostingu nie o samą cenę chodzi, mam konta na Hekko i na pewno nie przenosiłbym się gdzieś indziej nawet gdyby mi dawano 2 razy lepsze parametry. Po prostu siedzę na pewniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×