Skocz do zawartości
LuKx7

[Zlecenie] Skrypt sklepu.

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję osoby, która napisze dla mnie prosty skrypt sklepu (bez rejestracji, jedynie podstawowy panel administracyjny - dodawanie/edycja produktów) polegającego na płatności SMS. Za zaawansowany skrypt mogę dopłacić.

 

Kontakt: xlukxxx@gmail.com / PW

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie jest specjalny ponieważ to naprawdę nie jest nic poważnego. Jeżeli komuś to pomoże posiadam skrypt, który trzeba minimalnie przerobić oraz poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie jest specjalny ponieważ to naprawdę nie jest nic poważnego. Jeżeli komuś to pomoże posiadam skrypt, który trzeba minimalnie przerobić oraz poprawić.

Jeśli to nie jest nic poważnego, to zrób to sam...

 

Niepoważny jedynie jest ten wątek z takimi kwotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie jest nic poważnego, to zrób to sam...

 

Niepoważny jedynie jest ten wątek z takimi kwotami :)

 

Zrobiłem to już sam, lecz nie znam się na tyle, aby poprawić błędy samego skryptu. Po prostu raz wyświetlają się produkty, a za drugim razem już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Za 5zł nikt tego nie zrobi, za 50zł nikt tego nie zrobi dobrze, za 100zł gimnazjalista usiądzie do tego, za 300zł średniej klasy programista się zastanowi czy nie ma takiego skryptu na dysku z czasów młodości... Mówić dalej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 300zł średniej klasy programista się zastanowi czy nie ma takiego skryptu na dysku z czasów młodości...

 

Ale chyba tylko się zastanowi i tyle he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

5 zł? 5 złotych? Za takie pieniądze, nawet szkoda mi klikać PM i wylewać oferty dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając skrypt sklepu większość z Was widzi projekt na dużą skalę. Otóż jest to coś bardzo prostego, doświadczonej osobie praca zajmie kilka godzin. Po kontakcie ze mną kilku osób wybrałem odpowiednią.

 

Nieaktualne, można zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Choćby to miała być prosta strona w HTML nikt za 5 zł nie będzie jej robić.

Super, że znalazłeś jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×