Skocz do zawartości
kamild1996

Hosting WWW - portfolio, kilka zamkniętych for dyskusyjnych

Polecane posty

Szukam hostingu WWW do postawienia strony mającej służyć jako portfolio. Ma również utrzymać kilka zamkniętych for dyskusyjnych/skryptów CMS - na razie phpBB3, myBB, SMF, Vanilla, Joomla, WordPress, ta lista na pewno się poszerzy - przyda się jakieś 20-30 baz danych MySQL. Oprócz tego trzymać będę tam swoje inne pliki, tak więc transfer miesięczny oraz przestrzeń dyskowa mają znaczenie. Subdomena wystarczy, domenę .pl wykupię w innym czasie (możliwość edycji DNS mile widziana). Cena oczywiście jak najniższa :)

Czekam na propozycje i oferty.

Edytowano przez kamild1996 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting www - Maxi:


- 30 baz danych MySQL


- transfer miesięczny: BEZ LIMITU


- przestrzeń: 20 GB


- domena krajowa w cenie (za 0zł)


więcej szczegółów na stronie: http://xvps.pl/hosting-maxi


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Na początek proponuję serwer Basic One, o parametrach:

  • 10 GB przestrzeni dyskowej

  • 40GB transferu miesięcznie

  • 3 kopie zapasowe przechowywane na zapasowych serwerach

  • bazy MySQL przechowywane na bardzo wydajnych dyskach SSD

Cena wyżej przedstawionego pakietu to tylko 8 zł netto miesięcznie lub 80 zł rocznie. Ponadto parametry takie jak: konta FTP, bazy danych, domeny, subdomeny czy ilość skrzynek e-mail są nielimitowane.

W przypadku płatności rocznej możliwy jest 25% upust, wystarczy podczas składania zamówienia podać kod rabatowy: K15J8TGR9G.

48969245216211773602.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za oferty. Drogą mailową polecono mi hosting wordkom.pl, który spełnia moje oczekiwania - mowa o pakiecie Personal. Cena to 44zł brutto - czy jest ktoś w stanie zaoferować jeszcze tańszą ofertę o podobnych parametrach?

Zmiana wymogu - wstrzymam się od trzymania tam prywatnych plików, tak więc pojemność 5 GB wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za oferty. Drogą mailową polecono mi hosting wordkom.pl, który spełnia moje oczekiwania - mowa o pakiecie Personal. Cena to 44zł brutto - czy jest ktoś w stanie zaoferować jeszcze tańszą ofertę o podobnych parametrach?

Zmiana wymogu - wstrzymam się od trzymania tam prywatnych plików, tak więc pojemność 5 GB wystarczy.

 

5GB to niewiele jak masz zamiar utrzymać tyle stron. Najtaniej to w biedronce będzie. Wydaje mi się chodź mogę się mylić ,że powinieneś najpierw zacząć od domeny internetowej , potem sprzedać butelki i kupić porządny hosting. Zagrywki typu sub-domena potem ewentualnie domena pachnie mi problemami, ale i tu mogę się mylić. Z mojej strony powiem że jesteś wstanie za 50zł wybrać naprawdę porządną usługę tym bardziej że jak piszesz chodzi o portfolio. No ale jak zwał tak zwał. Oby za te parę groszy wymagania nie urosły odnośnie supportu w 5 min. Chcesz mieć usługę na poziomie uderzaj w MZone ale to kilka złoty więcej co w skali roku nie sprawi jakiegoś zawrotnego wiru w kieszeni. Powodzenia i tobie i ewentualnej firmie życzę.

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

5GB to niewiele jak masz zamiar utrzymać tyle stron. Najtaniej to w biedronce będzie. Wydaje mi się chodź mogę się mylić ,że powinieneś najpierw zacząć od domeny internetowej , potem sprzedać butelki i kupić porządny hosting. Zagrywki typu sub-domena potem ewentualnie domena pachnie mi problemami, ale i tu mogę się mylić. Z mojej strony powiem że jesteś wstanie za 50zł wybrać naprawdę porządną usługę tym bardziej że jak piszesz chodzi o portfolio. No ale jak zwał tak zwał. Oby za te parę groszy wymagania nie urosły odnośnie supportu w 5 min. Chcesz mieć usługę na poziomie uderzaj w MZone ale to kilka złoty więcej co w skali roku nie sprawi jakiegoś zawrotnego wiru w kieszeni. Powodzenia i tobie i ewentualnej firmie życzę.

 

Jestem w trakcie testowania wspomnianego przeze mnie hostingu. Postawiłem wymienione w pierwszym poście fora/CMSy i w tym momencie zapełniłem dokładnie 138.5 MB dostępnej przestrzeni. Miej na uwadze, że będą to zamknięte fora, więc ilość odwiedzin na nich raczej nie przekroczy kilkunastu miesięcznie. Na pewno jesteś pewien, że to niewiele jak na te zastosowania? Z mojej perspektywy wygląda to tak, że mogłem wziąć mniej, niż 5 GB.

Postanowiłem od razu zakupić hosting wraz z domeną .pl więc z tym problemu już nie powinno być.

Mówisz "50 zł za porządną usługę", po czym podajesz mi MZone z najtańszym planem za 96zł wraz z domeną. Na Wordkom wyszło mi 56 zł z hakiem za hosting i domenę .pl. Pewnie, Wordkom nie podał informacji nt. czasu procesora i innych szczególików lecz przypominam, że mimo dużej ilości zainstalowanych skryptów nie będzie na tyle dużego ruchu na stronie, by owe parametry stanowiły dla mnie przeszkodę. Support na Wordkom jak na razie prezentuje się bardzo dobrze, odpowiedzi na maile dostaję w kilkanaście minut.

Jeżeli Wordkom mnie zawiedzie (nie dokonałem jeszcze płatności), zastanowię się nad MZone. Jest to portfolio osoby prywatnej, później może i firmy - dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w pakiecie otrzymujesz jeszcze certyfikat SSL, domenę i dwa miesiące gratis.

 

Zapraszamy do testów, oferujemy 7 dni bezpłatnego testu, będziesz miał możliwość porównania ofert i działania serwerów.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SSL jest mi zbędne, o domenie wiem, dwa miesiące gratis to faktycznie plus. Lecz po roku ile będę musiał zapłacić za utrzymanie strony na pakiecie Basic One oraz domenie .pl? Oraz czy na waszym hostingu jest możliwe bezproblemowe zainstalowanie CMS Joomla3? Mowa o dość restrykcyjnych wymogach, które należy spełnić w celu zainstalowania owego systemu.

Decyzję o pozostaniu przy Wordkom lub przejściu do MZone podejmę w ciągu kilku dni. Dziękuję za dyskusję.

Edytowano przez kamild1996 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt rocznie serwera to 80 złotych netto, mogę ci zaoferować kod promocyjny na 25% za pierwszy rok, wtedy wyjdzie ci taniej.

Dlaczego nie mógłbyś zainstalować Joomli u nas? Oferujemy także autoinstalator aplikacji, taką Joomlę zainstalujesz sobie w dwie minuty.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie,

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:
https://globalnetwork.pl/hosting

Istnieje możliwość uruchomienia konta na 7-dniowy okres testowy. W panelu dostępny jest autoinstalator aplikacji webowych.

 

Obecnie możesz skorzystać z promocji:

"Każdy nowy klient może wykorzystać kod: WHT.2014.40%

Kod upoważnia do rabatu 40% na zakup usług VPS OpenVZ oraz kont hostingowych.

 

Jeżeli jednak posiadają Państwo usługę u innego usługodawcy to za ten fakt oraz przeniesienie usług do nas otrzymacie Państwo dodatkowe 20% rabatu, co daje możliwość otrzymania zniżki 60% !!!"

 

Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.

Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.
http://www.blueleaf.pl
http://www.globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta. Zostaję przy wordkom.pl gdyż jakość ich usług jest w zupełności wystarczająca dla mnie i nie sądzę, że dla określonych przeze mnie zastosowań będzie potrzebne coś lepszego. Dziękuję wszystkim firmom i osobom za oferty i zalecenia, pomoże mi to również w przypadku, gdy będę miał chęć utworzenia strony ze znacznie większym ruchem - wtedy najprawdopodobniej zwrócę się w stronę MZone, ewentualnie NetDC.

Można zamknąć :)

Edytowano przez kamild1996 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×