Skocz do zawartości
krojek

panel blackspider

Polecane posty

Witam, posiadam panel blackspider (ten z hostingu gier) i mam do was pytanie co moge z takim cudem zrobić? I czy to kiedykolwiek było w necie? (skrypt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też go mam :)

Co możesz zrobić? Kolejny krzakowy hosting serwerów? (Jednak jak masz firmę to ruszaj oficjalnie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też go mam :)

 

Co możesz zrobić? Kolejny krzakowy hosting serwerów? (Jednak jak masz firmę to ruszaj oficjalnie) :)

A wiesz może ile osób go ma ?

 

 

 

 

Co to za panel?

Jedyny obrazek jaki daje google:

http://hostlog.wht.pl/site_media/thumbs/http___blackspider.pl.jpg

Edytowano przez krojek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Posiadanie tego panelu jest raczej nielegalne ;-) Gratuluję odwagi.
Nic nie zrobisz, nawet autor nie wie jak odpalić daemona (chociaż siedzi sobie ponoć za takie sprzedaże na lewo i prawo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten panel ma dużo ludzi, za dużo... Ma w sobie parę miejsc, które zmyślni ludzie mogli by wykorzystać, więc przed uruchomieniem czegokolwiek na tym panelu polecam go przejrzeć i połatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Z tego co słyszałem to właściciele gonią tych co go posiadają, bo tylko oni mają prawo do jego posiadania. Na waszym miejscu nie przyznawałbym się do jego posiadania bądź znajomości choćby 1 linijki kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to właściciele gonią tych co go posiadają, bo tylko oni mają prawo do jego posiadania. Na waszym miejscu nie przyznawałbym się do jego posiadania bądź znajomości choćby 1 linijki kodu.

 

Skąd masz takie info? Masz jakiś link do takiej informacji? Pytam się z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Wystarczy, że panel blackspidera był pisany wyłącznie pod ten hosting, autor siedzi teraz w więzieniu za sprzedawanie panelu na lewo i prawo mimo podpisania umowy. Do tego, jeden z właścicieli firmy pracuje w prokuraturze z tego co się dowiedziałem, ale nie jestem tego pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ten panel dostałem w mailu razem z panelami 2 innych firm (te 2 firmy używały revo). Najciekawsze, że mail od Gala i tylko z napisem "jeżeli złożysz z tego coś sensownego to daj znać" :)

 

Nie złożyłem, bo mam inne ciekawsze rzeczy na głowie niż łączenie tego czegoś zwanego panelem blackspider i revo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Legenda głosi, że panel pukawki jest złożony, ale to tylko legenda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×