Skocz do zawartości
Furman

[SZUKAM] VPS/współdzielony

Polecane posty

Hej!

Poszukuję serwera VPS/shared.

Jeżeli byłby to shared, to oczekuję od niego ponadprzeciętnej(?) wydajności, a w każdym razie tego, aby w razie problemów, lub drobnej konfiguracji mógłbym uzgodnić to z administratorem. Minimum PHP 5.4. Autorski panel mile widziany(DA też może być). cPanel'em i Pleskiem gardzę (-:

 

VPS...

Oczekuję czystego systemu. Instalacja minimalna, bądź coś w ten deseń. Żadnych pre-konfigurowanych obrazów od dostawców wirtualizacji.

 

 

Widełki?

30 netto/msc

 

 

Edit//

Czy jest ktoś w stanie zaproponować darmowego hosta służącego jedynie do przekierowania MX'ów?

Edytowano przez Furman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zapraszam do skorzystania z oferty Webh.pl, myślę, że mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że mamy jedną z najlepszych ofert na rynku! Przy płatności rocznej dodatkowo oferujemy 50% rabatu.

 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą i do przetestowania nas bezpłatnie i żadnych zobowiązań przez 7 dni. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę internetową i zweryfikować się przy pomocy wiadomości sms wysyłanej przez nasz system ( sms ten jest oczywiście bezpłatny).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS...

Oczekuję czystego systemu. Instalacja minimalna, bądź coś w ten deseń. Żadnych pre-konfigurowanych obrazów od dostawców wirtualizacji.

 

Widełki?

30 netto/msc

Digital Ocean. Dyski SSD, oferta za $5 albo $10.

 

Czy jest ktoś w stanie zaproponować darmowego hosta służącego jedynie do przekierowania MX'ów?

Jakiego hosta? Serwer DNS? To dns.he.net zobacz, albo freedns.42.pl, ale na VPS-ie z powodzeniem uruchomisz zarówno serwer DNS, jak i poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Digital Ocean. Dyski SSD, oferta za $5 albo $10.

 

 

Jakiego hosta? Serwer DNS? To dns.he.net zobacz, albo freedns.42.pl, ale na VPS-ie z powodzeniem uruchomisz zarówno serwer DNS, jak i poczty.

 

Samo przekierowanie domeny na NSy 42.pl pozwoli mi na zmianę MX'ów?

Domena do niczego innego nie będzie użytkowana po za pocztą. Zamierzam ją wyrzucić na Outlook'a i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zapraszam do skorzystania z oferty Webh.pl, myślę, że mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że mamy jedną z najlepszych ofert na rynku! Przy płatności rocznej dodatkowo oferujemy 50% rabatu.

 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą i do przetestowania nas bezpłatnie i żadnych zobowiązań przez 7 dni. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę internetową i zweryfikować się przy pomocy wiadomości sms wysyłanej przez nasz system ( sms ten jest oczywiście bezpłatny).

 

Pozdrawiam

 

Popatrzyłem na ofertę i... OpenVZ. No ok, może jakoś to będzie. Są to standardowe prekonfigurowane obrazy? Korzystałem z usług homecloud i HosTeam i o ile ten drugi jeszcze w miarę dobrze wypadał, to home okazał się porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli współdzielony to tylko iswift.pl a jeśli VPS to Castpol.pl - tylko trochę musisz dołożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś dane na temat obciążenia generowanego na serwer?

 

Na chwilę obecną nie mam żadnych danych nt. obciążenia.

Zależy mi na czystym systemie ze względu na.. ich "czystość"? Wiem, że to nie po polskiemu, ale chciałbym mieć coś, czym go natura(developer) stworzył.

Domyślnie na serwerze ma się znajdować ownCloud, z czasem pomyślę również nad kolabem. Potem też parę innych pierdółek,

Pod koniec roku ruszy również sklep internetowy, prawdopodobnie na preście, ale decyzja jeszcze nie zapadła.

Edytowano przez Furman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam wcześniej rozglądałem się za waszymi serwerami (mzone), ale raziła mnie niespójność strony.

Teraz widzę znaczną poprawę, no i szeroki wachlarz certyfikatów SSL w sprzedaży, co cieszy moją duszę. :)

Coś więcej o specyfikacji serwerów? Zarówno hardware i software.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Popatrzyłem na ofertę i... OpenVZ. No ok, może jakoś to będzie. Są to standardowe prekonfigurowane obrazy? Korzystałem z usług homecloud i HosTeam i o ile ten drugi jeszcze w miarę dobrze wypadał, to home okazał się porażką.

 

Oferujemy standardowe obrazy wspierane przez OpenVZ. Zalecamy do przetestowania dowolnego serwera VPS z oferty webh.pl, 7 dniowy test bez zobowiązań;). A wydajność dysków SSD i Xeonów E5 sprawi, że usługa będzie "w miarę dobrze" chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie,

Zapraszamy do skorzystania z naszych serwerów VPS:
https://globalnetwork.pl/vpsopenvz

Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.

Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.
http://www.blueleaf.pl
http://www.globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×