Skocz do zawartości
lou.

Poszukiwany serwer do serwera/ów gier.

Polecane posty

Witajcie!

Potrzebuje serwera lub kilka oddzielnych, na których mógłbym uruchomić serwery do gry counter-strike 1.6 Na razie celuje w jakieś VPS ponieważ nie chce pakować pieniędzy w serwer dedykowany (lecz gdy będę widział, że sieć będzie wymagała większego rozwiązania to kupię fizyczny serwer)

Wiadomo, że Rzymu od razu nie zbudowano. Dlatego chcę zapełnić 1-2 serwery tak by myśleć o dalszym rozwoju.

Forum, sklepik amxbans będzie na osobnym www.

Sieć tworzę z dwoma kolegami, liczę również, że może jakiś grosz wpadnie ze sklepiku i budżet będzie stale rósł, a za tym idzie większe zapotrzebowanie na serwery.

 

Dziękuję za pomoc.

Wiem, że rzadko poruszane są takie tematy dlatego proszę nie odsyłać mnie na GHT.

Edytowano przez lou. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie unikaj OpenVZ jeśli to ma w miarę płynnie działać - potrafią się na nim dziać różne cyrki.

Jeśli bierzesz pod uwagę możliwość rozrostu do serwera dedykowanego szukałbym na Twoim miejscu firmy, która umożliwi Ci przeniesienie adresu IP z serwera VPS na dedykowany. Szkoda by było gdybyś rozkręcił te serwery, a tu zmiana ip ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak masz rację. W razie czego zawsze można zostawić wszystko w spokoju i dokupić serwer fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To już lepiej kup sobie tego najtańszego dedyka z minsthostu jak masz tak po cenie lecieć :)

 

Znajomy ma i sprawuje się nawet nawet. Nie dociskaliśmy go jeszcze na pełne obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No my mamy 21 slotów CoDModa, dwa fora i dużą stronkę WWW, dużą bazę danych i zużycie RAM jest niskie a procesor się nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Tychach24 były problemy z pingami - sprawdzane z kilku lokalizacji i na różne adresy ip. Pod gry typu CS wtedy się nie nadawało.

 

Nie wiem jak jest teraz - gdybyś ktoś był zainteresowany kupnem to polecam sprawdzić to wcześniej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - Serwer DELL PowerEdge - Procesor INTEL - VPS XEN, RAID 6, nielimitowany transfer danych, więcej szczegółów znajdziesz tutaj: http://xvps.pl/serwery-vps-xen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×