Skocz do zawartości
mirosz301

Przekierowanie domeny na katalog

Polecane posty

Mam serwer dedykowany w 1and1.pl i w sumie po przeprowadzonej konfiguracji jestem z niego zadowolony.
Dokładnie mówiąc po konfiguracji okazało się, że na tym serwerze jest jeszcze sporo wolnych zasobów, a więc chciałem dodać drugą stronę.
Tutaj zaczyna się problem, bo jak kupowałem serwer, to brałem opcje z zarządzaniem i teraz mam panel zarządzania 1and1.
Teoretycznie powinno być prosto,a więc dodaję nowa domenę, przekierowuje ją na nowy katalog i powinno działać,ale nie działa. Każdą jedną domenę przekierowuje mi na stronę, która znajduje się w głównym katalogu, czyli "./ "
W sumie po kilkudziesięciu próbach raz to przekierowanie zadziałało, ale po usunięciu plików z katalogu i wrzuceniu nowego skryptu wszystko wróciło do norm, czyli zamiast przekierować na katalog, to przekierowuje na katalog główny.

Mozna to przekierowanie jakoś inaczej zrobić, niż tylko z panelu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

to brałem opcje z zarządzaniem

No to dzwonisz do supportu i robią ci co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach "zarządzania" nic nie pomagają, a co najwyżej gwarantują, że serwer będzie cały cas działał. Trzeba powiedzieć, że trzymają się swoich zasad w każdym aspekcie, bo serwer od ponad roku ma Uptime 100%, ale oczywiście na żadną pomoc od nich liczyć nie można .

Nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×