Skocz do zawartości

Polecane posty

To pytanie akurat nie jest z grupy aż tak łatwych. Jeżeli chodzi Ci o znaczną ilość osób, które będą Ciebie subskrybowały to na początku Ty musisz przejawiać aktywność u innych, abyś został zauważony. Można ten proces sobie zautomatyzować w sporej mierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Na przykład?

 

Na przykład zbierasz jak największą ilość polskich profili, następnie subskrybujesz czy plusikujesz komentarze czy udostępniasz na swoim wallu czyjś materiał. Ludzie często w zamian Ciebie dodają czy plusikują. Przy sporej ilości profili można zebrać pokaźną liczbę subskrybujących u siebie. Google plus jeszcze w tej kwestii nie ma nałożonych ograniczeń (przynajmniej ja się nie spotkałem przy ilościach subskrybowania ponad 2000 osób dziennie na jednym profilu). Do tego celu używam programu Zennoposter, który przydaje się również przy każdym innym portalu społecznościowym.

Edytowano przez L4.net.pl (zobacz historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Na przykład zbierasz jak największą ilość polskich profili, następnie subskrybujesz czy plusikujesz komentarze czy udostępniasz na swoim wallu czyjś materiał. Ludzie często w zamian Ciebie dodają czy plusikują.

 

Temat dotyczy G+ ale na Twitterze też działa taki "mechanizm".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdz sobie na allegro kup za grosze + i po sprawie a sam profil sobie podlinkuj....

A potem Google zbanuje Ci konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie musisz zbierać - wystarczy że inni będą cię "follołować" i jak się uzbiera np 1000 lub wiecej łatwiej indeksować zaplecza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzbierać 1000 to juz chyba calkiem dobry wynik. Jesli natomiast chodzi o zaplecze to nie mam jeszcze zadnego, i bede wdzieczny za dobrego linka na tutorial albo jakies inne how to w kontekscie budowania zaplecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Na przykład zbierasz jak największą ilość polskich profili, następnie subskrybujesz czy plusikujesz komentarze czy udostępniasz na swoim wallu czyjś materiał. Ludzie często w zamian Ciebie dodają czy plusikują. Przy sporej ilości profili można zebrać pokaźną liczbę subskrybujących u siebie. Google plus jeszcze w tej kwestii nie ma nałożonych ograniczeń (przynajmniej ja się nie spotkałem przy ilościach subskrybowania ponad 2000 osób dziennie na jednym profilu). Do tego celu używam programu Zennoposter, który przydaje się również przy każdym innym portalu społecznościowym.

 

Ale jak tak plusikujesz bez opamietania, jak leci, bo jak rozumiem 2000 osób dziennie trudno filtrować, to nie obawiasz się, że dasz plusa jakiemuś Kacz..., Trynk..., czy cholera wie komu tam jeszcze? :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×