Skocz do zawartości
Ziemniaq

Bardzo wysokie wymagania dot. VPSa/Dedyka

Polecane posty

Witam!

Poszukuję VPSa/dedyka pod stawianie programu imitującego ruch postaci w grze (tzw. bot).
Potrzebuję jakiegoś dobrego procka, około 2-4 rdzenie 3,6ghz, 8gb ram obowiązkowo, transfer miesięczny nieważny, system operacyjny windows, najlepiej jakby możnabyło testować VPSa przez pierwsze 24h.

Najważniejsze, serwer nie może mieć utraty 2 pakietów pod rząd, może być utrata pakietów, jednak nie może się tak dziać, że 2 pakiety jeden po drugim zostaną utracone.

 

Miałem już do czynienia:

OVH - beznadziejny support;

SlaskDataCenter - utrata pingow wysoka;

WebTropia - mala utrata pingow, jednak na poziomie 2 pakietow pod rzad;

Mintshost - mala utrata pingow, jednak raz na dzien tracone sa te 2 pakiety, a tak nie może się dziać;

parę innych nieznanych firm

 

Cena: wiadomo, jak najniższa, za vpsa mogę dać max 200zl, za dedyka 400. Z tym, że oczywiście bardziej wolałbym VPSa niż dedyka ze względu na cenę. Fajnie by było jakby była możliwość zapłaty przez Paypal.

 

 

Byłby ktoś w stanie zaproponować mi coś ciekawego? :)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!

Edytowano przez Ziemniaq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@2x up

Niee, nie, że 2 pakiety/24h, jak już wspomniałem nie może być zguby 2 pakietów pod rząd, jeden za drugim. Na webtropii mam gubienie pakietów na poziomie 100/24h, byłoby wyśmienicie, jednak gubi on czasem jeden za drugim, a to mi nie odpowiada ;/

 

Co do tego globalnetwork, to żaden VPS nie osiąga tam 8GB, max można zamówić 4GB i to jeszcze w ceni 260zł, lol

Dedyk kosztuje 350zł, gdzie dużo firm oferuje VPSy o podobnych parametrach w graniach 140-180zł.

 

@up

Ogólnie to ściągam Axence Nettools i na VPSach pinguje 5 adresow, np. wp.pl/onet.pl/yahoo.com i ogólnie żeby mieć różnorodność, np jeden ping do USA, drugi do Niemiec, trzeci do Polski. Pakiety są gubione właśnie pingując te strony, mniej więcej w tym samym momencie jest gubiony pakiet np do onet.pl i yahoo.com, więc coś nie tak z VPSem, a nie z serwerem yahoo czy onetu.

 

 

 

Oczywiście VPSy/dedyki zagraniczne też wchodzą w grę, także jak ktoś ma jakiś fajny VPS zagraniczny do zareklamowania to proszę się nie krępować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co do tego globalnetwork, to żaden VPS nie osiąga tam 8GB, max można zamówić 4GB i to jeszcze w ceni 260zł, lol

Dedyk kosztuje 350zł, gdzie dużo firm oferuje VPSy o podobnych parametrach w graniach 140-180zł.

 

W takich wypadkach pisze się do bok-u o ofertę indywidualną. Masz tam przecież informacje że zarówno VPSy jak i dedyki masz Custom wg. własnych potrzeb. Nie ma firmy która zrobi ofertę która sprosta wymagania każdego. No chyba że oferta w rodzaju kimsufi że masz 50 konfiguracji, ale to mija się z celem przy mniejszych firmach.

 

Poza tym global trzyma serwery w Atmanie. Pokaż firmę gdzie taki dedyk będzie dużo tańszy w tej serwerowni :)

Sorry ale za jakość się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×