Skocz do zawartości
Niewier

VPS pod forum oraz ts3

Polecane posty

Witam! Chciałbym was zapytać czy serwer "Starter" z oferty mintshost będzie się nadawał pod duże forum oraz pod serwer TeamSpeak 3 512 slotów.

Tutaj link do oferty: http://mintshost.pl/vps.php

Chodzi o vps starter. Powiedzcie mi ile on uciągnie jednocześnie online osób na team speaku i forum online, planuje dosyć duży projekt. Jeżeli nie ten to polećcie mi VPS np. z innego hostingu, lecz też w dobrej cenie. :) Pozdrawiam.

Edytowano przez Niewier (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciągnąć, uciągnie bez problemu. Bardziej bym sie atakami DDoS na serwer ;)

 

Wysłane z mojego GT-S8530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer TS na pewno. Ile pociągnie osób online? Zależy od przepustowości samego serwera i kodeka jakiego użyjesz (czym lepszy tym większy transfer per slot), Minshost chyba gwarantuje 10 lub 20mbs. Wystarczy sobie policzyć znając dane które wcześniej Ci podałem. Co do serwera pod Lampa i forum miałbym wątpliwości. "DUŻE FORUM" to dla jednych z 10000000UU dziennie a dla innych 200UU. Wiele też zależy samego skryptu, konfiguracji serwera, dodatków i optymalizacji całości. Niestety raczej nikt Ci nie wywróży czy pójdzie czy nie, musisz sam się dowiedzieć. Z tego co widzę starujesz z projektem. Może zacznij od mniejszego serwera, jak będzie za mały napiszesz do providera to Ci zwiększy moc.

 

Jedna sprawa, serwer TS3 wiąże się z DDOS'ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poziomie VPS-a? Nie. Tylko Twój operator/dostawca może to zrobić.

 

I chyba tylko OVH oferuje ochronę przeciwko DDoS-om z prawdziwego zdarzenia na serwerach (cenowo) z dolnej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Publicznego serwera TS3 nie ma sensu stawiać na VPS, parę razy poleci DDos i dostawca zablokuje VPS. Polecał bym Ci dedyka z OVH, lecz to już wyszcza półka cenowa. Jeśli szukasz taniego rozwiązania poszukaj sobie hostingu pod TS3 np w net-speak.pl.

 

Jeśli planujesz zakup VPS gdzie łącze będzie w granicach 10/20 mbs tak jak to napisał PrecelusMaximus to nie ma sensu, poleci DOS i serwer leży. Do zablokowania takiego VPS wystarczy nawet internet z telefonu gdzie wysyłanie danych wynosi w granicach 2mbs.

 

Moja propozycja, to dogadaj się z jakimś serwerem TS3 o wydzielenie Tobie strefy, moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie. A hosting kupisz sobie nawet za jakieś 5 zł miesięcznie. To tylko moja propozycja oczywiście.

 

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie VPS w hosteam.pl - znajomi maja i bardzo sobie chwalą.

Większość sceny TeamSpeak3 ma tam serwery i nic im się nie dzieje - nawet jak ktoś cię popieści jakimś DDOS'em.

Sam również miałem tam serwer i był "zacny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecamy nasze usługi hostingowe. :)

 

W tym przypadku preferujemy pakiet: VPS PREMIUM w cenie 28.99 zł / mies. - http://hyperhost.pl/serwery-vps.php

 

Pragniemy również poinformować, że wprowadziliśmy możliwość dokonywania opłat za usługi za pomocą płatności SMS (wirtualny portfel).

 

Więcej informacji - http://hyperhost.pl/ oraz bok@hyperhost.pl

 

Pozdrawiamy!

Edytowano przez Hyperhost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×