Skocz do zawartości
krzysiekkcn

Max input vars na VPS Homecloud

Polecane posty

Witam,

Jako prosty użytkownik potrzebuje jedynie silnego serwera - niestety nie posiadam wystarczających zdolności do konfiguracji serwera.

 

Zainstalowałem już dużo dodatków do PHP'a, jednak przerasta mnie ustawienie max input vars w php.ini.

 

Czy mogę prosić o pokierowanie za rękę co krok po kroku wykonać?

Mam serwer VPS Pro

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywołaj php -i na serwerze, sprawdź gdzie masz plik php.ini z konfiguracją. Potem po prostu zmień wartość przy max_input_vars, albo w ogóle dodaj ten wpis, ew. zrestartuj httpd i po sprawie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli potrzebujesz to w phpie dostępnym przez serwer www - możesz jeszcze wywołać phpinfo(); w tym serwerze - czasem php -i oraz phpinfo() zwrócą inne wartości dla pliku php.ini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bil

php -i może wyrzucić dużo rzeczy dlatego czytelniejsze moim zdaniem jest użycie: php --ini

A edytujesz jako podano już wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. Dziś wieczorem będę nad tym siedział.

Szkoda że home nie ma usługi takiej jak administracja, bo aż strach ten serwer resetować.

 

Doinstalowałem już MemCached oraz mcrypt. Muszę sprawdzić czy mam GD, cURL, SimpleXML oraz SOAP.

 

Tym razem zrobie jakis backup. Bo zakażdym razem jak resetuje ten serwer to pada mi mysql, ftp oraz dostęp do pleska.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niestety nie mogę się dostać przez ten Power Panel do żadnej z 2 konsol które tam są. A przynajmniej tak zrozumiałem - że mam ich użyć. Niestety linux level = -100 więc z góry przepraszam.

 

Czy ktoś próbował to dodać do Additional directives w Custom View Settigs / PHP Settings?

 

Bo dodałem max_input_vars = 10000; zresetowałem serwer i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×