Skocz do zawartości
adiksch

VPS pod teamspeak 3

Polecane posty

Oferta niskobudżetowa z przyzwoitymi warunkami pracy

 

Jeśli zamierzasz mieć jeden większy serwer to dedyk z oferty Kimsufi - PS-7 albo PS-10.

Strzelam orientacyjnie, bo nie wiem jak przy takiej ilości slotów wygląda obciążenie procesora : )

 

No i łącze.. Będziesz musiał bardzo dobrze serwer skonfigurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdze ze będziesz mial dużego puba skoro celujesz w 1024sloty, zainteresuj sie hosteam.pl lub cos innego z firewallem sprzetowym. Jak widzialem wiekszość polskich tsow stoi w hosteam więc cos jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na łączu 100Mbps będziesz miał problem z wysyceniem przy tylu slotach.

 

Niekoniecznie, wszystko zależy od ułożenia userów. U mnie aktualnie jest 122 osób i powyżej 5 megabitów nie wskakuję (total, down + up).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lokator

 

Musze zapytać, jaką to konfigurację można zastosować? Jaka to jest ta odpowiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie ilości użytkowników na kanale, zmiana kodeka, ustawienie poziomu jakości głosu w celu zmniejszenia zużycia łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UP kiedy już stswiasz serewer ts3, duzy to musisz wziąć poprawke na transfer i rurke;) Nie każdy użytkownik chce niskiego kodeka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Opisałem jedną z wielu możliwości, przy której można sobie poradzić (nawet przy 1024 slotach). Jeżeli nie będzie potrzeby trzymania x ludzi na jednym kanale jednocześnie to nie będzie problemów. Decydując się na uruchomienie takiego serwera autor tematu chyba wie jaka będzie jego polityka, i przemyśli pewne kwestie - wybierze to co będzie mu potrzebne.

 

Archi, zerknij tam czasami do siebie jak będzie więcej ludzi na jednym/kilku kanałach i napisz jaki będzie ruch. Sam jestem ciekaw, a może to też pomóc autorowi tematu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z wielu? Chyba jedyną.

 

TS3 to zamknięta binarka, tu nie ma co optymalizować, jeśli dla Ciebie słowo "optymalizacja" to pogorszenie jakości rozmów i zmniejszenie ilości userów to chyba mamy różne podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to juz PS -1 z kimsufi wyciągnie taką ilość...

 

@hyper wy to w ogóle macie jakaś ochronę przeciw DDOS? Bo na stronie nic nie jest podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×