Skocz do zawartości
NoSound

xboxplay.pl - Forum Gier Xbox

Polecane posty

Zapraszamy wszystkich na stronę xboxplay.pl gdzie mamy zamiar lepiej poznawać i dzielić się wiedzą na temat naszych konsol. XboxPlay ma być forum otwartym na wszystkich autorów. Nie uważamy się za mistrzów, więc jeśli macie pomysły na artykuły i dryg do pisania - zapraszamy! Na naszym forum nie zostaniesz potraktowany jak kolejny element szarej układanki. Jeżeli pragniesz wiedzy to i w tym Ci pomożemy.

 

Forum: http://xboxplay.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamuj. To miejsce pod opinie : ) Styl w porządku, wielkość elementów względem wyświetlacza doskonała.

 

Myślałeś o innym kolorze zamiast zielonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym zielonym nawiązywałem do oryginalnej strony xboxa. Zminimalizowałem ilość grafik i zastąpiłem je czcionkami. Czekam na dalsze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajne forum gdyby nie ten warez...

 

- cienie pod nickami nie pasują

- font bold jakiś dziwny jest.

 

Poza tym, ok. Poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, tak z tym boldem to zauważyłem i starałem się z niego zrezygnować w możliwie wielu miejscach. Lepiej wygląda przy większej czcionce.

 

Jeszcze po prawej w sidebarze gdzie są "Polecane gry ISO" myślałem nad jakimś rotatorem do tych okładek. Tylko potrzebuję jakiejś inspiracji.

 

Cienie pod nickami poprawione :)

Edytowano przez NoSound (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie żywcem, kolejność zmienił ;)

Fakt ukradl styl ale to nie powod by wstawiac tu link aktywny do grafifor... Zmien prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczyna się powoli wjazd na mnie. Na całym forum są użyte ikony w postaci wektorowej (ogólnodostępne na licencji open source). Hovery po najechaniu myszką i okręgi także. W tym miejscu pojawia się zasadnicze pytanie. Od kiedy Grafifor ma statystyki w aktualnej formie?

 

Wygląd to jedno, ale kod żywcem skopiowany.

Żywcem skopiowany kod...

Ciekawe spostrzeżenie.

 

Fakt ukradl styl ale to nie powod by wstawiac tu link aktywny do grafifor... Zmien prosze.

Ukradł styl?

 

 

Rozumiem, że trzeba reklamować jakoś swoje fora pomimo zamkniętego docelowego tematu.

Proponuję powrócić celu powstałego tematu, ale tą decyzję pozostawiam moderatorom.

 

Jestem oczywiście otwarty na dalszą dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu pojawia się zasadnicze pytanie. Od kiedy Grafifor ma statystyki w aktualnej formie?

Dobrze wiesz, że skopiowałeś ten kod, a teraz próbujesz obrócić kota ogonem. Kod HTML i CSS statystyk żywcem skopiowałeś od nas. To jest fakt. Więc o kradzieży całego stylu nie ma mowy. Jednak takie praktyki jak próbujesz stosować sukcesu Ci nie przyniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt ukradl styl ale to nie powod by wstawiac tu link aktywny do grafifor... Zmien prosze.

 

Jeśli to problem, to przepraszam - gdybym mógł, to bym zmienił, jednak nie mam takiej możliwości (jestem szarakiem :(). Chciałem tylko byście mogli sobie porównać "na żywo", a nie tylko po screenach, bo różnie to z tymi screenami jest. Wstawienie tu aktywnego linku, nie było celem reklamy, a jak już wspomniałem demonstracji, bo link do forum, na którym użyto takich samych statystyk już jest. ;)

Jeśli przeszkadza komuś ten "aktywny link" proszę o zmianę ludzi wyżej stojących ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×