Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, po poprawie większości błędów proszę o "surową" ocenę portalu. Skrypt jak i design mojego autorstwa a nie jak większość podobnych serwisów z gotowca.

 

Oczywiście strona nie jest jeszcze gotowa w 100%, dużo brakuje, dużo do poprawy. Ale na bieżąco udoskonalam ją.

 

http://memy24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Ale co tu oceniać? Skrypt jak każdy inny. Ogólnie na + że jest w miarę OK (dla oczu).

Reszty nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze skrypt jest Twojego autorstwa, troche moglbys popracowac nad kolorystyka bo jak dla mnie moglaby byc jakas lzejsza, bardzije pastelowa lagoniejsza dla oczu. Ale ogolnie bardzo na + Tylko smuci mnie stawianie miliarda stronek typu demoty i kwejk.. da sie w ogole na tym jeszcze zarobic obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie nastawiałem się na zarobek, bardziej na samo zrobienie takiej strony;) Zarabiam na androidzie, więc to jest taka odskocznia od rutyny. Jak zwróci się za domemę i może vps to będzie sukces.

A co do kolorystyki to jakoś nie mam pomysłu, może jeszcze nad tym popracuje w przyszłości

Edytowano przez Mateusz Bacławski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest obecnie przebić się z takim portalem, ponieważ takich stron jest w necie setki. No ale świat do odważnych należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zielony, niebieski, czerwony, szary, biały, czarny, tekstura, gradient - trochę za dużo tego. Ciemno i smutno ponadto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×