Skocz do zawartości
www.follownet.pl

Oficjalny moduł HRD do WHMCS

Polecane posty

Czy ktoś z Was korzysta z oficjalnego modułu HRD do WHMCS, który oferuje HRD ? Udało się komuś zarejestrować domenę przez owy moduł ?

U nas wygląda to tak, że pojawiają się tajemnicze błędy podczas rejestracji o nieistniejącej tabeli (udało się rozwiązać) oraz o błędzie w polu IdNumber. Mam wrażenie, że nawet HRD nie wie o co chodzi, gdyż cała dotychczasowa korespondencja sprowadza się do pytań, które nie przyczyniają się do rozwiązania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie próby rejestracji kończyły się białą stroną, albo dziwnymi błędami, więc z racji tego, że istnieją lepiej działające (choć tez nie idealne) moduły odpuściłem go ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie niedopracowany, dla jednego projektu chcieliśmy go wdrożyć ale po 3 tygodniach mailowania z "supportem" hrd czyli 1 osobowym BOK ;) daliśmy sobie spokój i kupiliśmy kolejną lickę w Appkorn - p. Przemysław robi naprawdę kawał dobrej roboty jeśli idzie o WHMCS (wdrażał także dla nas jeden customowy mod), więc polecam usługi jego Firmy.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo chęcia po wielu mailach i próbach ja również odpuściłem. Najwidoczniej produkt ten wymaga jeszcze troszkę pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moduł nie jest na 100% dopracowany i chyba HRD nie rozwija go dalej. Są błędy zwłaszcza przy transferach domen, które trzeba telefonicznie konsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało co tam działa, a co najgorsze - moduł nie jest kompatybilny z tymi, które były dotychczas dostępne na rynku (darmowe i płatne), co praktycznie wyklucza możliwość jego użycia w przypadku, gdy ktoś już wcześniej korzystał z innego pluginu. Sama firma wie o istnieniu problemu, ale mają to generalnie gdzieś bo odsyłają do bliżej nie określonych dat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×