Skocz do zawartości
XYS

[WYCENA] Wizytówka firmy działającej lokalnie w IT

Polecane posty

Witam,

 

W wakacje chcę rozpocząć lokalną działalność(powiat) z zakresu usług informatycznych, sprzedaży sprzętu i oprogramowania na rzecz podmiotów gospodarczych(90% usług w modelu B2B). W związku z tym potrzebuję stworzyć stronę www traktującą o mojej działalności. Dla niektórych wyda się to śmieszne: "gość chce działać w IT a nie umie zrobić prostej strony, lol co za frajer" itp. Nie będę tego komentował. Chodzi mi przede wszystkim o wycenę pod względem finansowym jak i czasowym przedsięwzięcia. Moje wymagania:

 

- prosta, czytelna wizytówka firmy działającej lokalnie - przeznaczona dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o IT;

- max 5-6 podstron(formularz kontaktowy, podstrona umożliwiająca szybkie dodawanie plików z opisem, bardzo prosty system newsów, galeria dyplomów, certyfikatów etc.);

- stworzenie logo nadającego się na www, wizytówki, papier firmowy;

- jakaś podstawowa obsługa z zakresu PiO;

 

Strona oczywiście wykonana w nowych technologiach, poprawnie zakodowana.

 

Na tę chwilę interesuje mnie wycena takiej usługi, czyli:

- www

- logo

- podstawowe PiO

 

Dokładność wyceny +/- 100 zł. W ewentualnych ofertach proszę o zawarcie informacji z podziałem na ww. 3 podstawowe składowe witryny. Budżet celowo określam nisko, ponieważ rozpatrzę każdą ofertę.

 

Kontakt:

oferty@ansi.net.pl

 

P.S.

Domena jest wykupiona *.pl i kojarzy się z lokalnymi "zasadami" nazewnictwa firm już działających w innych branżach.

 

 

Edytowano przez XYS (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem.. wpisanego niskiego budżetu proszę się nie bać. Ten budżet jest mocno elastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×