Skocz do zawartości
Bobix

Domena, hosting i pytanie o CMS

Polecane posty

Witam,


Szukam miejsca, gdzie mogę zakupić domenę .com.pl lub .pro oraz mały hosting. Najlepiej z dobrym supportem. Zależy mi na tym aby było to, to samo miejsce gdyż chcę mieć lepszy support "w razie czego". Hosting ma być pod nową stronę dla gildii w grze, puki co nie mam jakichkolwiek przypuszczeń jaki może być potrzebny transfer, ale obstawiam na coś niskiego z możliwością upgradu do lepszego pakietu w razie potrzeby. Jestem początkujący, więc proszę o możliwie najbardziej wyczerpujące odpowiedzi dotyczące tego, co muszę wiedzieć, co potrzebuje i czym się kierować w wyborze.



PS. 2


Nie wiem czy to dobry dział ale, mam jakąś tam znikomą wiedzę ale proszę o odpowiedź jaki CMS byłby dobry pod stronę gildyjną (w miarę łatwa edycja i możliwość szerokiej personalizacji) .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wordpress jako CMS jest chyba najłatwiejszy do przystosowania i nie wymaga dużej wiedzy. Do tego masa szablonów w internecie.

Co do hostingu, polecam hekko.pl

Edytowano przez Waleq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do hostingu to nie potrzebujesz jakiś mega parametrów bo dopiero zaczynasz ze swoje strony polece ci netdc.pl najmniejszy pakiet starczy ci spokojnie na rok a nawet ponad. Co do cms to wordpress jest to po prostu silnik uniwersalny i dostosujesz go do wszystkiego nie wymaga też zbyt wielu umiejętności poradzisz sobie z nim bez problemu i tak jak kolega napisał ma masę dodatków i szablonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wordpress z tego co wiem, nie posiada wbudowanego forum. A zależy mi na integracji forum i strony. Który skrypt forum (darmowy) dobrze współpracuje z Wordpresem? Zależy mi również na czymś mniejszym niż najmniejszy pakiet z NetDC, gdyż myślę realnie zbyt dużego zainteresowania na start nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wybierz hekko sprawdzona firma sam osobiście mam też konto. A co do cms to chyba phpfusion ma możliwość integracji z forum i ile przypadkiem nie ma go w standardzie nie jestem pewien i nie chce pleć głupot bo kiedyś korzystałem ale był to bardzo dobry skrypt używałem go do radia internetowego. Zainteresuj się nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, na start najlepszym rozwiązaniem byłby serwer Basic ONE.

 

W pakiecie możesz otrzymać darmową domenę PL lub COM.PL do serwera.

 

Na serwerze masz także możliwość darmowego wypróbowania różnych CMS, poprzez dostęp do autoinstallatora Installatron.

 

http://mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

 

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zapraszam do nas - nasze małe pakiety powinny idealnie się sprawdzić. Jeśli chodzi o CMS to Wordpress ma forum - BBpres. Co prawda nie jest aż tak bardzo rozbudowane, ale daje radę! Ewentualnie Joomla, która też ma swoje forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowa domena? To pewnie przedłużenie krocie kosztuje. A zależy mi na czymś, co będzie w miarę tanie w późniejszym utrzymaniu. Oczywiście nie chce prowadzić strony za darmo lecz niski koszt też się dla mnie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmowa domena? To pewnie przedłużenie krocie kosztuje.

 

Nie, wcale nie. Koszt przedłużenia wg nowego cennika

 

PL - 56 złotych netto

COM.PL - 47 netto

 

Po roku masz u nas także zniżkę za serwer.

 

Jako, że jesteśmy angielską firmą, masz też niższy VAT na usługi, tylko 20%.

Nasza firma oferuje bardzo wysoką jakość usług.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz to mogę Ci taką małą stronkę hostować za darmo na swoim VPS. Odezwij się na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Hostingu WWW w Hekko.pl.

Wstępnie proponuję pakiet EasyPack. Możesz także wybrać pakiet droższy albo zmienić w trakcie trwania umowy.

W cenie 44 zł rocznie oferujemy 2GB powierzchni dyskowej oraz 10GB transferu miesięcznego. Dla tego pakietu możliwe są również płatności miesięczne, kwartalne oraz półroczne.

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,

  • instalator aplikacji,

  • dodawanie wielu domen jednocześnie,

  • blokada hotlinkowania

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,

  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,

  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,

  • włączenie wildcard przez użytkownika,

  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo,

  • pełna ochrona plików wrzucanych przez FTP oraz z poziomu PHP pod kątem php shelli i innych śmieci (jako ciekawostkę podam, że po wprowadzeniu tego rozwiązania, ilość zgłoszeń abuse dotyczących phishingu, doklejek w plikach index, spadła do 0).

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje 14 dniowy darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 6 lat na rynku,

  • zarejestrowani w GIODO,

  • własna infrastruktura sprzętowa,

  • codzienne backupy danych,

  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,

  • skarbonka – wirtualny portfel,

  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,

  • program lojalnościowy – co rok 3% taniej (maksymalnie 30%),

  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,

  • eFaktury,

  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.
Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hekko.pl

Istnieje u was możliwość zarejestrowania domeny .pro? Jeżeli tak to w jakiej cenie oraz ile kosztuje odnowienie takiej domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do strony klanowej phpfusion. Jest nawet sprawny support, ma wbudowane forum i chyba jest nawet wtyczka do jego rozbudowy w bardziej zaawansowane możliwości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz dobrego supportu, to odezwij się do nas. Chłopaki pomogą ci zainstalować stronę w razie potrzeby. Napisz albo zadzwoń i daj znać czego konkretnie potrzebujesz (kontakt).

Jeśli potrzebujesz małego hostingu na start, to sprawdź parametry konta Free: http://2be.pl/promocje/aktualne-promocje/konto-free/ Nie jest duże, ale na postawienie stronki na WP wystarczy.

Domeny .pro też mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na CMS Joomla + ewentualne forum na skrypcie MyBB. Czy najniższy pakiet z Hekko sprosta moim wymaganiom? Strona ma być do wewnętrznego komunikowania się gildii, raczej będzie na niej dość niski ruch.

Edytowano przez Bobix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek z pewnością wystarczy, pamiętaj jednak, że większość firm monitoruje obciążenie generowane na serwer z Twojego konta i wkrótce możesz być zmuszony do zwiększenia parametrów serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A musi byc ten CMS jakis bardzo rozbudowny? Nie lepiej zainstalować MyBB albo phpbb3 i zainstalować do tego portal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×