Skocz do zawartości
elkdamian

Poszukuję hostingu reseller (DA).

Polecane posty

Witajcie,

szukam hostingu reseller z panelem directadmin (DA) - żaden inny panel mnie nie interesuje.

Parametry:
- nielimitowany transfer, domeny, bazy mysql itd.
- możliwość ustanowienia własnych DNSów *
- uptime na poziomie con. 99%
- panel DA po polsku

Proszę o podawanie kwoty za 1GB powierzchni, ponieważ w każdym miesiącu może być inna zajętość powierzchni.

Płatność co miesiąc.

* Jeżeli nie ma takiej opcji, proszę dać znać.

Edytowano przez elkdamian (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pod ten darmowy hosting? :-)

 

Dokładnie. Rozejrzałem się trochę i mam dwie firmy na celowniku, ale chciałbym poznać więcej ofert :)

 

Jeżeli nie ma możliwości podania cen za 1GB, proszę o podanie ciekawych nieszablonowych ofert :)

Edytowano przez elkdamian (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. 20zł / miesiąc, licząc że daję to z własnej kieszeni.
Za tą kwotę z DA nie dostane vpsa nawet po maksymalnych zniżkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas najtańszy za 36 złotych brutto miesięcznie (jeszcze ze starej oferty, wkrótce wchodzi nowa oferta), ale 10GB dysku i bez nielimitowanego transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz pakiety administracji, w każdym momencie możesz zakupić odpowiedni pakiet i pomożemy Ci w instalacji czy konfiguracji skryptu na twoim serwerze. Możesz takżę dokupić licencję Directadmin Lifetime Internal do swojego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie zostaję przy resellerze z DA. Mniej zabawy.
Jeżeli są inne osoby/firmy które mogą się zaprezentować - czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

nasze możliwości spełniają wszystkie Twoje wymagania. W aktualnej chwili w ofercie speedhost.pl nie posiadamy bezpośrednio konta reseller w ofercie, jesteśmy jednak wstanie utworzyć taką usługę specjalnie dla Pana. Na początek proponowałbym za kwotę 20zł około 10Gb dysku, lecz każde kolejne 10Gb to kwota 15zł brutto. Jeżeli jest Pan zainteresowany ofertą, prosiłbym o kontakt: biuro@speedhost.pl

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś szanowny oświeci mnie dlaczego w usługach Vps jest taki rozstrzał cenowy?

 

Nie podając nazw firm (wszystko dostępne na stronach),

1. 30 gb ssd/ 300 GB Transfer 2x2Ghz +2gb gwar. ram DA we własnym zakresie - 600 rok

2. 50Gb/ Unl transfer 2x2.5 Ghz + 3Gb gwar ram - 260 zł/rok

3.30 Gb ssd/ 1TB transfer 1 GB gwar - 730zł/rok.

 

Czy miałbym czego się ustrzegać?

Interesuje mnie konto reseller i po roku przejście na Vps wraz z DA.

Czy powinienem sugerować się zależnością pomiędzy kontem reseller i Vps aby zostać przy jednej firmie, czy też samo przenoszenie stron z servera na server odbywa się w miarę bezboleśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś szanowny oświeci mnie dlaczego w usługach Vps jest taki rozstrzał cenowy?

 

 

Każda firma ustala własny cennik, ceny jednak nie da się oszukać, im taniej tym może być gorzej (ale też nie jest to regułą, są wyjątki). Na cenę głównie wpływa marka firmy, podobnie jak w samochodach, lepsze marki są droższe, podobnie jest w hostingu, do tego sprzęt, support i jeszcze kilka innych rzeczy.

 

Interesuje mnie konto reseller i po roku przejście na Vps wraz z DA.

 

 

Jak wybierzesz serwer z tym samym panelem, nie stanowi to żadnego problemu.

 

Czy powinienem sugerować się zależnością pomiędzy kontem reseller i Vps aby zostać przy jednej firmie, czy też samo przenoszenie stron z servera na server odbywa się w miarę bezboleśnie?

 

 

Reseller, a VPS to dwa różne serwery. VPS to serwer prywatny z Twoim własnym środowiskiem, systemem operacyjnym uprawnieniami pełnego administratora, itp. Tymczasem Reseller to w zasadzie zwykłe konto hostingowe z częściowymi uprawnieniami administratora.

 

Na start jak najbardziej wystarczy Reseller (Dobry reseller), zawsze potem możesz przenieść się na VPS lub serwer dedykowany w razie potrzeby.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy hosting współdzielony i chmura to nie jest obecnie to samo? BO jestem zasypywany różnymi ofertami na skrzynkę pocztową i zaczynam się gubić, mógłby ktoś wyjaśnić czym to się różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×