Skocz do zawartości

Polecane posty

Obecnie nie pozycjonuje się stron automatami. Najwyżej zaplecza ;) za dużo można stracić a o filtr w G łatwo.

Dzieki za informacje,skontaktuje sie z nim w tej sprawie zeby uniknac nie potrzebnych problemow pozniej,pozdrawiam.

Automatem to możesz dopalić wpisy w katalogach, czy też własne arty w preclach ale dopalanie strony głównej własnej strony jest poprostu głupotą...

Wlasnie poczytalem w necie troche i tez nie podoba mi sie ten pomysl z automatem strony glownej wiec musze to wyjasnic jak najszybciej,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktos moglby polecic jakis Hosting Seo ? Jestem uzytkownikiem Hoseo.pl i poprostu juz mam dosc. Czesto problemy z serwerem,brak mozliwosci zalogowania sie na strone itp i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie pozycjonuje się stron automatami. Najwyżej zaplecza ;) za dużo można stracić a o filtr w G łatwo.

 

Pozycjonuje się automatami strony docelowe. Słyszałeś kiedyś o Zennoposter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktos moglby polecic jakis Hosting Seo ? Jestem uzytkownikiem Hoseo.pl i poprostu juz mam dosc. Czesto problemy z serwerem,brak mozliwosci zalogowania sie na strone itp i tak w kółko.

 

hekko na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno potrzebujesz hostingu pod SEO? Taki hosting sam z siebie nie sprawi, ze zdobedziesz lepsza pozycje w google. Taki hosting jest przeznaczony do postawienia na nim duzej ilosci stron (najlepiej tematycznie powiazanych ze strona docelowa ktora chcesz pozycjonowac) i dopiero llinki z takich stron, prowadzace do Twojej docelowej strony pomagaja w zdobyciu lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania google. Jezeli nie stawiasz zaplecza to rozejrzyj sie za zwyklym wspoldzielonym hostingiem. Ja uzywam linuxpl.com w1GB i w2GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting seo potrzebujesz pod zaplecza? ile IP potrzebujesz?

Juz znalazlem jakis czas temu ale wielkei dzieki za odpowiedz.

 

hekko na przyklad

Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo moja strona stoi na tymże serwerze, który to ma całkiem ciekawą historię i moc obliczeniową, działa bardzo sprawnie.

 

Wracając do SEO, powoli SEO upada na rzecz Google AdWords. Ponoć jeśli kupisz AdWords za określoną kwotę, to zdejmują Ci filtr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wydaje mi sie zeby SEO padalo. Jesli mialoby tak byc to ludzie olali by googla. To tak jak z reklamami w TV. Dopoki jest ich troche to ludzie obejrza, ale jak 20 min to ida robic herbate albo cos do zarcia. Albo nagrywaja program i przewijaja reklamy. Wiec nie sadze zeby adwardsy mialy zdominowac wyszukiwarke.

Poza tym w tej chwili o wiele taniej jest wypozycjonowac strone niz uzyskac ta sama ilosc odslon przez adwardsy.

Edytowano przez przemyslawgrzywuski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klikniecie jedno w adwords na dobra ciężką fraze to koszt około 1-2zł wejść np na fraze fototapety masz w ciagu dnia pare tysiecy.... Wiec nie ma co dyskutować nad wyższością pozycjonowania od adwords

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klikniecie jedno w adwords na dobra ciężką fraze to koszt około 1-2zł wejść np na fraze fototapety masz w ciagu dnia pare tysiecy.... Wiec nie ma co dyskutować nad wyższością pozycjonowania od adwords

Ale co cchesz przez to powiedzieć: że adwords nic nie warte czy że seo umiera ? SEO nie umiera i nie umrze ponieważ SEO to całkoształt prac z witryną onsite i offsite. Offsite np pozycjonowanie (linkowanie) i to się zmienia wraz z algorytmem, on-site inaczej optymalizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×