Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, potrzebuje pomocy z moja stronka internetowa. Jakis czas temu utworzylem w wordpressie, kupilem template,zainstalowalem i zrobilem wszytsko zeby dzialala poprawnie. Zalezy mi na tym zeby byc jak najwyzej w google gdyz oferuje pewne uslugi w danym miescie. Trafilem pozniej na stronke www.seoptimer.com i wyszlo ze mam 3 bledy. Pierwszym z nich jest brak H1 Tag. W zasadzie uzywam zdjecia jako moje logo i nie bardzo wiem jak to zrobic zeby otagowac to logo jako H1.

Nie wiem czy wogole da sie to zrobic. Nastepnym problemem jest brak ALt atrybutu. Kontaktowalem sie z osoba u ktorej zakupilem template ale dostalem informacje tylko powierzchowne jak : otworz plik /tripod/lib/php/LayoutBuilder/LBHeaderElement.php, i znajdz fukncje render_frontend_logo() i ze moge dodac tutaj cokolwiek chce ale nie mam pojecia jakie funkcje, atrybuty czy tez kod uzyc. Nastepnym problemem jest brak funkcji <strong> i <b> ale niewiem jak to sie ma do pozycjonowanie,czy to jest tez bardzo wazne.Jezeli moge liczyc na jakas pomoc prosilbym o szczegoly,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek podaj adres strony, ułatwi to sprawę.

Atrybuty o których piszesz są ważne ale nie najważniejsze w pozycjonowaniu.

Przede wszystkim zacznij od zdobywania linków, poprawnych meta tagów... I dopiero wtedy będziesz mieć efekty ;-)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek podaj adres strony, ułatwi to sprawę.

Atrybuty o których piszesz są ważne ale nie najważniejsze w pozycjonowaniu.

Przede wszystkim zacznij od zdobywania linków, poprawnych meta tagów... I dopiero wtedy będziesz mieć efekty ;-)

 

 

Moja stronka to www.artweddingphotography.eu

 

O zdobywaniu linkow mam malo pojecia ale pewnie w internecie sie znajdzie ,meta tagi tak samo. Nie jestem osoba ktora zna sie na tym dobrze tylko to co uda mi sie znalezc w necie ,takze mozliwe ze jest o wiele wiecej bledow niz mi sie zdaje.W google jestem dopiero na 17 stronie po wpisaniu kluczowego slowa.

Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa strony ambitna :D

Od czegos trzeba zaczac :P

Czy ogolnie ktos moglby pomoc chociaz z tym ALT atrybutem bo z H1 juz zrobione. Chodzi o ta funkcje render_frontend_logo() do ktorej trzeba dopisac kod ,ja nie mam pojecia co wpisac i nic nie wymysle :). Szukalem w necie ale bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmien adres strony... Bo taki to kula u nogi, 50% miejsc gdzie bedziesz mogł wrzucic link poprostu Ci go nie przyjmie. Zawsze unikaj długich nazw i z Polskimi znakami typu http://www.domwgórach.pl Wiekszość profili nie przyjmuje takiej nazwy bo albo jest za długa albo z Polskim znakiem. Zacznij od nazwy puzniej optymalizacja strony dodaj ja na FB srób dobry profil i bedziesz sie cieszył z top 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmien adres strony... Bo taki to kula u nogi, 50% miejsc gdzie bedziesz mogł wrzucic link poprostu Ci go nie przyjmie. Zawsze unikaj długich nazw i z Polskimi znakami typu http://www.domwgórach.pl Wiekszość profili nie przyjmuje takiej nazwy bo albo jest za długa albo z Polskim znakiem. Zacznij od nazwy puzniej optymalizacja strony dodaj ja na FB srób dobry profil i bedziesz sie cieszył z top 10

 

Dziekuje Bardzo za pomoc :)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. A w wordpresie nie jest tak, że możesz alty dodać przy wrzucaniu pliku na serwer ?
1.1 Zainstaluj sobie seo by yoast
2. Po co ci hosting seo ?

3. Mi się bardziej podoba ten motyw, ale nie przerobiony
http://demo.cosmothemes.com/tripod-colored/

4. Nadal nie masz h1
4.1 Sory. H1 masz pod h2 i jest puste.
4.2 Masz jedno h2 na stronie


5. Zmniejsz liczbę postów
5.1 AAA to nie są posty tylko fotki...

Sory, ale nie chce mi się bardziej rozmyślać nad tą stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mozna dodawac ale gdzies nie dodalem jednego chyba i niewiem gdzie.

mam zainstalowane All In One SEO Pack,to nie jest to samo w sumie?

Myslalem ze hosting seo pomoze mi zdobyc wyzsza pozycje w google po wpisywaniu kluczowych slow.

 

ten motyw mialem ale go troszke przerobilem :)

 

Z H1 to juz niewiem sam, jeden program to testowania SEO pokazuje ze mam a nastepny ze wogole nie mam wiec juz niewiem sam .

Dlaczego mam zmniejszyc liczbe postow?

Kurcze niewidze zadnego AAA???

Dzieki za odpowiedz.

 

1. A w wordpresie nie jest tak, że możesz alty dodać przy wrzucaniu pliku na serwer ?
1.1 Zainstaluj sobie seo by yoast
2. Po co ci hosting seo ?

3. Mi się bardziej podoba ten motyw, ale nie przerobiony
http://demo.cosmothemes.com/tripod-colored/

4. Nadal nie masz h1
4.1 Sory. H1 masz pod h2 i jest puste.
4.2 Masz jedno h2 na stronie


5. Zmniejsz liczbę postów
5.1 AAA to nie są posty tylko fotki...

Sory, ale nie chce mi się bardziej rozmyślać nad tą stroną

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mozna dodawac ale gdzies nie dodalem jednego chyba i niewiem gdzie.

mam zainstalowane All In One SEO Pack,to nie jest to samo w sumie?

Myslalem ze hosting seo pomoze mi zdobyc wyzsza pozycje w google po wpisywaniu kluczowych slow.

ten motyw mialem ale go troszke przerobilem :)

Z H1 to juz niewiem sam, jeden program to testowania SEO pokazuje ze mam a nastepny ze wogole nie mam wiec juz niewiem sam .

Dlaczego mam zmniejszyc liczbe postow?

Kurcze niewidze zadnego AAA???

Dzieki za odpowiedz.

1. Wybacz, z dostępem do panelu admina tobie o niebo łatwiej to znaleźć

2. Już nie pamiętam różnic pomiędzy tymi dodatkami. Mi osobiście lepiej podchodzi yoast
3. Z tym hostingiem SEO to mistrzostwo świata :D

4. Mnie się podobają takie motywy jak ten oryginalny. Na Twojej przeróbce jest tak, że wrzuciłeś duuużo zdjęć i tyle. Tam zdjęcia kierują do konkretnych postów. Z głównej link h2 na stronę postu. Na stronie postu fraza / tytuł w h1 - moim zdaniem logiczne. A u ciebie są tylko foty.

5. Oba programy mają rację. Masz h1 i nie masz :D

post-26877-0-85652700-1392305780_thumb.jpg

"AAA" jest onomatopeją :D
Takie moje zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za wyjaśnienie, rzeczywiscie wszystko jest nie na miejscu i bede nad tym pracowal. Strone głowna tez mam zamiar zmienic bo chyba lepiej to wyglada jak jest w wersji orginalnej.Jeszcze jedno pytanie - przy wpisywaniu pelnej nazwy mojej stronki w google wogole jej nie widzi ,tak samo jak to ze moja strona zniknela z google calkowicie ,czy przyczyna moze byc balagan na mojej stronie,za dluga nazwa strony czy moze cos jeszcze innego.

 

 

 

 

 

 

Tak mozna dodawac ale gdzies nie dodalem jednego chyba i niewiem gdzie.

mam zainstalowane All In One SEO Pack,to nie jest to samo w sumie?

Myslalem ze hosting seo pomoze mi zdobyc wyzsza pozycje w google po wpisywaniu kluczowych slow.

ten motyw mialem ale go troszke przerobilem :)

Z H1 to juz niewiem sam, jeden program to testowania SEO pokazuje ze mam a nastepny ze wogole nie mam wiec juz niewiem sam .

Dlaczego mam zmniejszyc liczbe postow?

Kurcze niewidze zadnego AAA???

Dzieki za odpowiedz.

1. Wybacz, z dostępem do panelu admina tobie o niebo łatwiej to znaleźć

2. Już nie pamiętam różnic pomiędzy tymi dodatkami. Mi osobiście lepiej podchodzi yoast

3. Z tym hostingiem SEO to mistrzostwo świata :D

 

4. Mnie się podobają takie motywy jak ten oryginalny. Na Twojej przeróbce jest tak, że wrzuciłeś duuużo zdjęć i tyle. Tam zdjęcia kierują do konkretnych postów. Z głównej link h2 na stronę postu. Na stronie postu fraza / tytuł w h1 - moim zdaniem logiczne. A u ciebie są tylko foty.

 

5. Oba programy mają rację. Masz h1 i nie masz :D

 

attachicon.gifseo.jpg

 

"AAA" jest onomatopeją :D

Takie moje zdziwienie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Najważniejsze co tobie się podoba. Ja namierzyłem oryginalny szablon i zwyczajnie lepiej mi przypadł do gustu.

2. Jeżeli google nie widzi twojej strony to:

A. masz błąd w robots.txt

http://www.artweddingphotography.eu/robots.txt

U Ciebie jest spoko

B. Filtr / Ban

C. Chwilowe zawirowania w indeksie

D. inne

3. Twoja strona jest w indeksie. Wpisz sobie do wyszukiwarki

site:www.artweddingphotography.eu

Masz zaindeksowanych 76 stron

4. Logo nie ma alt


5. Link do twojej strony w google.ie

https://www.google.ie/#nfpr=1&q=http://www.artweddingphotography.eu/

6. Twoja strona nie wyświetla się na nazwę bo masz identyczną nazwę domeny co

http://www.artweddingphotography.com/

tylko końcówka inna.

Ta strona jest w sieci na oko jakieś 6 lat, więc trochę będziesz musiał się przyłożyć żeby wypromować swoją www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wydaje mi sie ze robots.txt jest ok gdyz zrobilem wszystko jak nalezalo dodajac sitemapindex bynajmniej tak mysle.

Ok moja strona jest w indeksie - zgadza sie ale osoby szukajacy mojej nazwy w google nie beda wpisywaly

site:www.artweddingphotography.eu

tylko artweddingphotography.eu albo www.artweddingphotography.eu a tutaj klapa :)

Tak logo nie ma alt i nie mam pojecia jak je dodac :(

Dokladnie tak jak mowisz ,ta sama nazwa,koncowka .com wiec pewno troche zejdzie :)

 

Dziekuje jeszcze raz za odpowiedz i pomoc.

Pozdrawiam.

 

1. Najważniejsze co tobie się podoba. Ja namierzyłem oryginalny szablon i zwyczajnie lepiej mi przypadł do gustu.

2. Jeżeli google nie widzi twojej strony to:

A. masz błąd w robots.txt

http://www.artweddingphotography.eu/robots.txt

U Ciebie jest spoko

B. Filtr / Ban

C. Chwilowe zawirowania w indeksie

D. inne

3. Twoja strona jest w indeksie. Wpisz sobie do wyszukiwarki

site:www.artweddingphotography.eu

Masz zaindeksowanych 76 stron

4. Logo nie ma alt


5. Link do twojej strony w google.ie

https://www.google.ie/#nfpr=1&q=http://www.artweddingphotography.eu/

6. Twoja strona nie wyświetla się na nazwę bo masz identyczną nazwę domeny co

http://www.artweddingphotography.com/

tylko końcówka inna.

Ta strona jest w sieci na oko jakieś 6 lat, więc trochę będziesz musiał się przyłożyć żeby wypromować swoją www

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Poczytaj w sieci trochę na ten temat i ucz się. Widzisz trochę można się pogubić w tym SEO.
2. Ewentualnie zleć to komuś.

Jeśli wybierzesz 1, to za jakiś czas możesz się odezwać na forum. Zobaczymy co wyczarowałeś :)

Ja również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do firmy, która zrobi audyt SEO i dodatkowo te zmiany wdroży w życie. Samemu jak się nie znasz nie ma co się za to zabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do firmy, która zrobi audyt SEO i dodatkowo te zmiany wdroży w życie. Samemu jak się nie znasz nie ma co się za to zabierać.

Czesc, Problemem jest znalezc dobra firme zwlaszcza ze sie na tym nie znam a duzo ludzi przestrzega przed wyrzuceniem pieniedzy w bloto :( Wiem ze samemu zajmie mi to 50 lat :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo zleć albo wejdź na forum: forum.optymalizacja.com
I zacznij czytać. Jak ma Cie tu ktokolwiek prowadzić za rękę jak nie znasz podstawowych rzeczy ;) I chcesz kupować hosting seo pod swoją stronę żeby miała lepszą pozycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Bardzo za informacje :)

 

Albo zleć albo wejdź na forum: forum.optymalizacja.com
I zacznij czytać. Jak ma Cie tu ktokolwiek prowadzić za rękę jak nie znasz podstawowych rzeczy ;) I chcesz kupować hosting seo pod swoją stronę żeby miała lepszą pozycję...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy jest sens dodawac strone do wiecej niz jednego katalogu stron? Dodalem moja do DMOZ ale sa takze inne katalogi stron i czy kolejne dodawanie polepszy i przyspieszy czy pogorszy albo zbanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dodac jeszcze jedna rzecz,otoz ktos zaproponowal mi zrobienie tego z automatu i posluzyl sie swoimi dorobkami i rzeczywiscie sa na pierwszej stronie w google po wpisaniu slowa kluczowego czy kilku ale czytalem pozniej ze to moze zaszkodzic wrecz i teraz niewiem co zrobic ,czy zrezygnowac jak najszybciej czy poczekac i zobaczyc co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jest sens dodawać do katalogu.

A. Z powodu seo
B. z dobrego katalogu trafisz klienta (jeden, dwóch na rok, ale wpis się zwróci)
C. Dobry katalog, to nie katalog z multikodów

D. Możesz dodawać do katów, ale nie mogą one dominować w Twoim profilu linków - musi być mix wszystkiego

2 Post. To zależy od kilku rzeczy.
A. jak ktoś ma dobrą bazę to nic się nie stanie
B. trochę gorsza baza i twoja strona wyleci za x miesięcy
C. kiepska baza i twoja strona wyleci szybciej niż się pojawiła

2.1 Zależy jak długo te strony są w topach i pod jakie hasła

2.2 Możesz sobie postawić kolejną stronę i ją ostro pozycjonować, a swoją główną dopieszczać powoli.

Mam nadzieję, że jak będę się żenił to pykniesz mi parę fotek :D


Albo zleć albo wejdź na forum: forum.optymalizacja.com
I zacznij czytać. Jak ma Cie tu ktokolwiek prowadzić za rękę jak nie znasz podstawowych rzeczy ;) I chcesz kupować hosting seo pod swoją stronę żeby miała lepszą pozycję...

Zna jakieś podstawy, ale co ważniejsze nie piszę bzdur oraz piszę sensownie. Na niektórych forach jest tak, że jak chcesz komuś pomóc, to jeszcze mają pretensje, że zwracasz im uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za obszerne wyjasnienie :)

To super ,bede szukal odpowiednich katalogow.

Z tego co wiem juz kilka lat (okolo 3-4) kazda plus jakies nowe ale pewnosci nigdy nie bede mial.

To jest idealny pomysl z druga strona, naprawde. W miare poszerzania wiekszej wiedzy na temat pozycjonowania,seo itp to moze przyniesc wiecej korzysci pozniej :)

Panie kiddo mam pan to jak w banku :)Wisze panu przysluge :)

Dziekuje bardzo za pomoc.

Pozdrawiam.

 

1. Jest sens dodawać do katalogu.

A. Z powodu seo
B. z dobrego katalogu trafisz klienta (jeden, dwóch na rok, ale wpis się zwróci)
C. Dobry katalog, to nie katalog z multikodów

D. Możesz dodawać do katów, ale nie mogą one dominować w Twoim profilu linków - musi być mix wszystkiego

2 Post. To zależy od kilku rzeczy.
A. jak ktoś ma dobrą bazę to nic się nie stanie
B. trochę gorsza baza i twoja strona wyleci za x miesięcy
C. kiepska baza i twoja strona wyleci szybciej niż się pojawiła

2.1 Zależy jak długo te strony są w topach i pod jakie hasła

2.2 Możesz sobie postawić kolejną stronę i ją ostro pozycjonować, a swoją główną dopieszczać powoli.

Mam nadzieję, że jak będę się żenił to pykniesz mi parę fotek :D

 

Zna jakieś podstawy, ale co ważniejsze nie piszę bzdur oraz piszę sensownie. Na niektórych forach jest tak, że jak chcesz komuś pomóc, to jeszcze mają pretensje, że zwracasz im uwagę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie pozycjonuje się stron automatami. Najwyżej zaplecza ;) za dużo można stracić a o filtr w G łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automatem to możesz dopalić wpisy w katalogach, czy też własne arty w preclach ale dopalanie strony głównej własnej strony jest poprostu głupotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×