Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
IceBeast

Subdomena na innym serwerze - problem

Polecane posty

Cześć. Przyjmijmy, że mam domenę strona.pl i chcę żeby forum.strona.pl było hostowane na oddzielnym serwerze. DNSy strony.pl stoją na 42.pl, forum.strona.pl ma byc na hostingu z DA. Ustawiłem dnsy następująco:

forum              	IN A     91.x.x.xwww.forum          	IN A     91.x.x.x 

Ale tylko www.forum.strona.pl przekierowuje poprawnie na serwer z DA, bo samo forum.strona.pl przenosi na główną strona.pl. Coś ustawiłem źle?

Edytowano przez IceBeast (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wrzuć całą strefę może masz coś zdublowanego.

 

Spróbuj też odczekać albo wpisz jeszcze w cmd ipconfig /flushdns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
$TTL 86400 ; Domyślny TTLstrona.pl.        	IN SOA   fns1.42.pl. freedns-admin+x.42.pl (                   	         x ; numer seryjny                   	         86400      ; Częstość odświeżania (refresh)                   	         10800      ; Częstość powtórek (retry)                   	         3600000    ; Czas wygaśnięcia (expire)                   	         10800      ; Negatywne buforowanie TTL                   	)$ORIGIN strona.pl.                   	IN NS    fns1.42.pl.                   	IN NS    fns2.42.pl.@                  	IN MX    0 strona.pl. forum              	IN A     91.x.x.xstrona.pl.        	IN A     185.x.x.x www.forum          	IN A     91.x.x.x*                  	IN CNAME strona.pl.www.strona.pl.    	IN CNAME strona.pl.

Edytowano przez IceBeast (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×