Skocz do zawartości
Gość

Szukam telka - Dual Sim, do 1300PLN

Polecane posty

Gość

Hello,

 

Poleci ktoś, korzysta z jakiegoś dual sima smartsyfa tak do 1300 PLN?

Czekam na Lumię dual simkę, ale pewnie jeszcze ze 2-3-4 miechy, a ja już mam dość mojego służbowego HTC Desire S...

 

Myślałem kiedyś o Alcatel One Touch Idol. Generalnie Androida nie lubię, ale cóż począć...

 

Dual sim raczej mega mus : /

 

Ma ktoś coś? Poleci? : )

 

Dzięks,

 

S.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

Alcatel One Touch Idol to najlepszy wybór miałem styczność przez dłuższy czas z tym telefonem i w zupełności mogę Ci go polecić, wybierz go na pewno będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trochę ten plastik mnie przeraża : ) ja lubię mocno ścisnąć telefon, czasem mi spadnie o ścianę...

 

rozważam też HTC 500... właśnie oglądam reviewy...

 

Myślę też, czy nie zostawić sobie Nokii dualki i kupić singla jednak... ale to już inny temat : ) heh

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nieeeeeee arrrghh! Nie lubię Samsunga, cwaniaczki chcą zrobić ze swoich puderniczek z andkiem drugiego appla - nie ma tak dobrze : )

 

Sony może bym pomyślał, ale to takie klocki, że masakra... w opcji Dual jeszcze połażę podotykam Alcatela, HTC 500.

 

A ma ktoś Pentagrama tego Monstera? Co to za ustrojstwo jest? Syf? Bo tani i bebechy spox niby : )

 

Jeśli Single to wezmę prawie na pewno Lumię 920 ;;; ) trza wypróbować WP 8 : )

 

EDIT: Ten Monster X5 filmy tragedia, więc odpada : )

Na razie w ogóle zastanawiam się, czy kupić Duala czy Singla... w sumie moja Asha 501 daje radę, a mam 3 karty na ten czas, więc Singiel luz ; ) z drugiej strony fajnie załadować aero2 do telka...to by była rakieta, heh.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

LG to patrzyłem na L9 II, ale tam coś słabego też było.

 

Oglądam review Xperii M... fajny, ale minus jakość rozmów (rzekomo).

 

Każdy tel ma jakieś plusy i minusy, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja Ci już nie pomogę , ale zastanów się nad tym Alcatel One Touch Idol to będzie dobry wybór :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze cos z GoClever??

Nie polecam. Po chwilowym zachwycie tanim i dobrym urządzeniem czekało mnie rozczarowanie. Mam tablet R106, trzeszczy na stykach. Co chwila gubi kalibrację, bateria to tragedia... Myślę, że smartfony mogą mieć dużo wspólnego z tabletami w GoClever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę ten plastik mnie przeraża : ) ja lubię mocno ścisnąć telefon, czasem mi spadnie o ścianę...

Evolveo Strongphone Q4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

patrys zapraszam do podawania typów porządnych telefonów : )

Nie no, opcja jest albo 1 single i wtedy prywatny + Asha 501 na biznesowy sim, Albo dualowy i priv+biz simy.

Ale fakt, coś czuję, że taki jeden singlowy lepszy chyba wezmę, jutro połażę, podotykam. Akurat mam jutro imieniny : )

 

Miłosz wszystkiego najlepszego : ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam GoClever insignia 5 od 2 miesięcy i jestem zadowolony. Dwie baterie w zestawie cena 779zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu kupil bym tego one touch idol, bo fajny telefonij niby, wszystkie twoje parametry spelnia. Wydaje mi się, ze nic chyba lepszego nie znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

E52 czy E51 to było moje marzenie ze 2 lata temu, ale "niestety" komfort surfowania na telku, udostępniania neta spowodował, że już nie chcę starej generacji...

 

Alcatela dzisiaj postaram się pomacać : )

 

Dzięki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Macałem Lumię 920... kobyła! Obok stała 520, całkiem fajna, ale ciekawi mnie 820tka...

Był HTC 500 i Xperia M, ta druga fajna, HTC dziwny, taka puderniczka.

 

W opcji single zostaje sprowadzenie Moto G z UK albo Lumia 820. W opcji dual Alcatel lub Xperia. Ew. LG, ale coś tam słabe w nim było, chyba nagrywanie i fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie polecę Chińczyki: ZTE V967S lub V987. Cena jest dosyć przystępna, zwłaszcza tego pierwszego modelu, a funkcjonalnie wcale nie odbiega od znanych marek.

Edytowano przez krzys21 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kupiłem One Touch Idol.. BUAHAHAHAH i k... nie mogę otworzyć slotu na Sim 1! Drugi odskakuje po naciśnięciu, a pierwszy nie - NIE i koniec!

BUAHAHA ZAWSZE jakiś tupet. To samo z tabletem miałem Nexus 7 - że k... idiota wymyślił sposób wkładania sima.

XXI wiek, a problemy k... chore... durnie robią procesory jakieś, szmery bajery, akcelersratory a kur... normalnego wkładania sima nie potrafią zrobić!
DNO DNO DNO ku... DNO!

Nexusy, androidy srydy telefony i inne gówna!

 

EDIT:

Kobieta paznokciem otworzyła... ja pier... ale szit. Gówno na maksa te "nowe technologie"..

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to wyjęcie baterii to jeszcze luz, ale no te klapki srapki zaczepki? I to takie, że mocniej wciśniesz i leci... a jak wyleci/połamie się, to nie do używania.. przeż to jest chore...

 

ale już luz, ufff i nawet usprawnili tego dziadoskiego Androida od wersji 2.3, którą miałem na 3,7-calowym HTC... a, bo w ogóle wielkość ekranu masakra... też poza dzwonieniem używacie go poziomo jak tabletu? Bo ja nie mogę, nie daje mi się trzymać w łapie tela normalnie na pion... heh

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×