Skocz do zawartości
Redzik

shihtzu.bolur.pl - Forum tematyczne o psach rasy Shih Tzu

Polecane posty

Witam.

Chciałem zaprezentować forum o pieskach rasy Shih Tzu. Żona sprawiła sobie takiego pieska i ma na jego punkcie obsesję :D Zresztą jak każda kobieta posiadająca tego psiaka i udzielająca się na forach tematycznych :D Postanowiliśmy założyć własne forum a czy się rozwinie zobaczymy.

 

http://shihtzu.bolur.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie strasznie chaotyczne... i zbyt "słitaśne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sitaśne :D musi być (chyba, że chodzi o nazwy tematów), Co do chaotyzmu to fakt parę rzeczy można usunąć bo chyba o to CI chodzi, że napaćkane za dużo. Ale po to wstawiłem portal aby nie śmiecić na samym forum

 

Właśnie zdałem sobie sprawę, że w portalu są dwa panele logowania i jeden w linku. Na pewno z tym muszę coś zrobić.

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie strasznie chaotyczne... i zbyt "słitaśne".

 

Nazwanie tego chaosem to jak prawić komplement :D

 

Wpierw otworzyłem to forum na małym ekranie i nie wiedziałem gdzie jestem pomyślałem że to pod wyższą rozdziałkę robione przez to taki bajzer jest, ale na większym ekranie jest jeszcze większy burdel :lol:

 

W obu przypadkach forum wyjeżdża poza ekran bardzo dalekoooooooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

? forum ma szerokość 1160px. Mało kto używa w dzisiejszych czasach mniejszej rozdzielczości niż 1400x900. Chyba, że na urządzeniach mobilnych pod które nie robiłem forum ( korzystam z tabletu o rozdzielczości 1024x600 i nie mam problemu z korzystaniem z forum )

Poza tym już korzystają z niego użytkownicy i nikt takich problemów nie zgłosił :D

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mało kto używa w dzisiejszych czasach mniejszej rozdzielczości niż 1400x900.

Często ludzie mają jeszcze monitory w proporcjach 4:3 a te raczej mają rozdzielczość 1280x1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak był błąd w kodowaniu :D Wyszukiwanie zaawansowane wyjeżdzżło poza wrapa :P Poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×