Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kalkulatorek

Spamowanie nowych userów

Polecane posty

Cześć, mam propozycję bo ostatnimi czasy zauważam coraz większą aktywność osób przemycających linki w różnej postaci. Sugerował bym dodawanie linków do sygnaturki po xx ilości wpisów.

 

Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linki w sygnaturkach i tak są ograniczone. Swoją drogą ja nic takiego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że atrybut nofollow niewiele zmieni. Bo linki nadal będą się pojawiać. Chodzi o uprzykrzenia życia i utrzymania jakości jako takiej forum. Ale oczywiście temat do przedyskutowania przede wszystkim przez zacne gron zasłużonych użytkowników no i przede wszystkim administrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może od razu niech wyłaczą rejestracje na forum a każda osoba która będzie chciała założyć konto będzie musiała przejść specjalne test osobowości, by wykryć czy przypadkiem nie doda linku do sygnatury po kilku postach.

 

Rownie dobrze można się doczepić do tego że pewna częśc forum jest tylko dostępna dla firm, etc. i do tego jest to umiejscowione na samej górze forum.

 

Nie rozumiem co komu przeszkadza że ktoś sobie walnie linka w sygnaturze, jak ktoś będzie chciał sobie kliknąć to kliknie a żeby w to kliknąć dany użytkownik musi być aktywny.

 

Swoją drogą jak długo trwają święta na WHT bo już prawie miesiąc po świętach a nadal logo świąteczne wisi. To tylko świadczy o tym jak bardzo administracja dba o to miejsce...

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rownie dobrze można się doczepić do tego że pewna częśc forum jest tylko dostępna dla firm, etc. i do tego jest to umiejscowione na samej górze forum.

 

Jeśli pisze coś wartościowego to nic, ale jeśli spamuje, pisze naprawdę nic nie wnoszącego do tematu, to po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli pisze coś wartościowego to nic, ale jeśli spamuje, pisze naprawdę nic nie wnoszącego do tematu, to po co?

 

Raportować i jeszcze raz raportować. W końcu jest na tym forum moderacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Swoją drogą jak długo trwają święta na WHT bo już prawie miesiąc po świętach a nadal logo świąteczne wisi. To tylko świadczy o tym jak bardzo administracja dba o to miejsce...

W zależności od tradycji, u mnie w domu do 2 lutego trzyma się choinkę.

 

W galeriach jeszcze wczoraj elementy były.

 

Z tymi linkami, to jest to i tak mocno ograniczone wszystko, a sygnaturka to raczej normalne - oficjalne miejsce na linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×