Skocz do zawartości
Grease

Jaki VPS/Dedyk dla wymagającego forum?

Polecane posty

Witajcie,

 

Szukam mocnego serwera VPS, lub przeciętnego dedyka pod forum (11k wyświetleń dziennie).

Minimalna ilość ramu: 6gb

Zależy mi tez na dużej mocny CPU i na chociaż małym anty-ddos.

Chciałbym aby hosting do którego się przeniosę miał dobry support, który pomógł by mi w przenosinach (z doświadczenia wiem ze moje IPB zawsze kończy z krzakami zamiast polskich liter po takiej operacji).

 

Dodam, że wstępnie wybrałem dedyka "Pro" od hekko.pl lecz od trzech dni nie doczekałem się odpowiedzi nt pomocy w przenosinach mojej witryny. Chętnie poznam kolejne oferty.

 

 

Załączam obecne parametry mojego VPS:

Obecnie płacę ~180zł/miesięcznie za:
Dysk twardy:	 40 GB
Gwarantowany przydział procesora (CPU): 4GHz
Liczba przydzielonych rdzeni CPU (core): 1
Pamięć RAM: 4 GB
Roczny pakiet transferu: bez limitu
Przepustowość łącza: 1 Gbps
Edytowano przez Grease (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapraszam do kontaktu na pomoc@biznes-host.pl - w tej cenie bez problemu zapewnimy serwer dedykowany:

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu na pomoc@biznes-host.pl lub na LiveChat.

 

Edit: Oczywiście nie ma problemu z migracją danych na nasz serwer - migracja w pełni bezpłatna.

Edytowano przez www.biznes-host.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 


Gwarantowany przydział procesora (CPU): 4GHz
Liczba przydzielonych rdzeni CPU (core): 1


Powiedz nam gdzie taka magia, że procesory mają 4Ghz taktowania?:D
Może po prostu warto poszukać innej maszyny z podobnymi parametrami i będzie chodzić tak samo dobrze?

mzone - chyba 300zł miesięcznie ma a nie rocznie ;D Skoro już płaci 180zł. A 300zł miesięcznie licencja DA nie kosztuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz nam gdzie taka magia, że procesory mają 4Ghz taktowania? :D

Może po prostu warto poszukać innej maszyny z podobnymi parametrami i będzie chodzić tak samo dobrze?

 

mzone - chyba 300zł miesięcznie ma a nie rocznie ;D Skoro już płaci 180zł. A 300zł miesięcznie licencja DA nie kosztuje:)

 

Do podstawowego dla mojego pakietu (2 GHz) dokupiłem 1,5 GHz, powiedziałem 'na oko', moja pomyłka.

Po wykresie który dostałem od hostingu, niemal przez cały dzień 95% ramu jest wykorzystywane. Praktyczie tak samo z prockiem.

 

Oczywiście 300zł miesięcznie, jest to cena maksymalna jaką chcę płacić.

Dodam że nie potrzebuję aż dwóch dysków po 500GB. Wystarczy jeden, a najlepiej aby była oferta z jakimś SSD, lecz domyślam się że takie rozwiązanie jest droższe.

Edytowano przez Grease (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do zapoznania się z ofertą https://www.NetDC.pl/

W ramach oferty indywidualnej, proponuję poniższe parametry sprzętowe:

 

  1. Dysk: 2 x 120GB SSD
  2. Procesor: AMD FX8 8120 8 x 3,10 GHz
  3. Pamięć RAM: 8GB DDR3
  4. Łącze: 100Mbit
  5. Miesięczny pakiet transferu: 4000 GB
  6. Pełna opcja administracyjna oraz pomoc techniczna dostępna całodobowo
  7. Codzienna, pełna kopia zapasowa z archiwizacją
  8. Panel administracyjny DirectAdmin
  9. Bezpłatna migracja danych od bieżącego usługodawcy w dogodnym terminie
  10. Cena: 299zł/mc

Opcjonalnie do usługi możemy także udostępnić pakiet WebDevelopera w skład którego wchodzi szereg przydatnych narzędzi m.in:

  • Wiele wersji PHP- ponad 4 wersje parsera PHP z możliwością indywidualnej konfiguracji dla każdej domeny
  • Adresacja IP & Wildcard - pełna swobodna w zmianie adresacji IP oraz uruchamianiu opcji WildCard
  • Własne php.ini - indywidualna konfiguracja php.ini dla każdej domeny z opcją samodzielnej edycji
  • Dodatkowe moduły PHP - wiele rozszerzeń zwiększających funkcjonalność hostingu. Dostępne m.in: APC, memcache, Ioncube Loader, xCache i wiele, wiele więcej
  • Indywidualny katalog domeny - możliwość samodzielnego definiowania ścieżki dla każdej z domen

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt powołując się na tę ofertę.

 

Pozdrawiamy,

https://www.NetDC.pl/

 

Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości... Po co ci jakiś panel przy jednym forum, nie lepiej postawić wszystko samemu i kupić lepszą maszynę zamiast wydawać na DA ??

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości... Po co ci jakiś panel przy jednym forum, nie lepiej postawić wszystko samemu i kupić lepszą maszynę zamiast wydawać na DA ??

Moja wiedza nie jest na tyle bogata abym sobie na to pozwolił. Zależy mi na tym aby moje forum działało bezawaryjnie, a administracja na nim nie sprawiała mi kłopotu. Wiele firm oferuje DA w cenie serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony możemy zaoferować:

AMD FX4100 3,6GHz 4/4
2x 500GB lub 2x 60GB SSD
8GB RAM
za 239zł/mc

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl
W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grease, kojarzę Twoje zgłoszenie - dostałeś odpowiedź od razu.

Odpowiedź dostałem na pierwszą wiadomość, lecz nie odpowiedzieliście już na drugą w której chciałem umówić się na przeniesienie plików i poznać więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie otrzymaliśmy więcej od Ciebie żadnej wiadomości, poza tą, na którą odpowiedzieliśmy jak w prywatnej wiadomości na forum.

Odpowiadamy w kilka minut w godzinach pracy, nie ma zgłoszeń, na które nie odpowiadamy.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie otrzymaliśmy więcej od Ciebie żadnej wiadomości, poza tą, na którą odpowiedzieliśmy jak w prywatnej wiadomości na forum.

Odpowiadamy w kilka minut w godzinach pracy, nie ma zgłoszeń, na które nie odpowiadamy.

W takim razie wyślę wiadomość jeszcze raz. Zastanowię się nad ofertami, wiele z nich jest bardzo wygodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wyślę wiadomość jeszcze raz. Zastanowię się nad ofertami, wiele z nich jest bardzo wygodnych.

 

Tylko pamiętaj, że netdc, biznes-host i mintshost (pomimo różnych form prawnych) to jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

ze swojej strony mogę zaproponować Ci hosting dedykowany za 209zł brutto miesięcznie. W ramach tej opłaty otrzymasz od nas:

 

16Ghz mocy CPU (8*2Ghz)

8GB ramu

40GB SSD dysk z możliwością rozszerzenia

4000GB transferu miesięcznego

Gwarantowane uptime na poziomie 99,9%

 

Więcej informacji dostępne na stronie http://ultimahost.pl/hosting/dedykowany . Jest to pakiet hd.4096MB powiększony specjalnie dla Ciebie ;-)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez k.kozak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×