Skocz do zawartości
Bubkoski

Hetzner a ataki DDOS

Polecane posty

Witam. Mam zamiar zakupic z oferty hetzner serwer PSX60 SSD jednak boje sie atakow ddos (max okolo 100-150 mega). Serwerownie tą doradzil mi znajomy. Z tego co wiem w hosteam za 30 PLN mam Filtrowanie ataków sieciowych w OVH tez jest Anty DDOS. Jak to sie ma w hetzner? Oplaca sie brac tam serwer czy lepiej skorzystac z OVH? Licze na odpowiedz ;-) Bedzie to serwer gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli myślisz o serwerze gier to raczej szukałbym czegoś w PL z uwagi na niski czas dostępu.

Zapraszam do kontaktu- przygotuję maszynę w cenie nie gorszej niż w Hetzner- a może nawet lepszej, bo my nie pobieramy 400 pln za instalację.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

kont 696 021 304

info@sprintdatacenter.pl

 


Dodam, że też posiadamy ochronę antyddos podobną do tej w hetzner. U nas jest bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do tematu. Mam w tej chwili 3 serwery w Hetzner. Co prawda nie miałem nigdy problem z DDOSEM jednak słyszałem o przypadku, że potrafią oni zablokować IP/Serwer za to, że jest się ofiarą takiego ataku...

 

@sprintdatacenter.pl Na jednym z serwerów kończy mi się miejsce i Interesuje mnie maszyna z nowej oferty Hetznera - PX70. Czy macie w swojej ofercie serwery z dyskami 3TB lub 4TB w RAID Hard 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×