Skocz do zawartości
Winkiel

Cena pozycjonowania

Polecane posty

Witam. Ile bym musiał zapłacić żeby wypozycjonować domenę starbound.com.pl? Chciałbym ją mieć w czołówce na pierwszej stronie google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego na jakie słowa kluczowe będzie pozycjonowana strona oraz ile działąń będzie wykonywanych, aby osiągnąć spodziewane efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego na jakie słowa kluczowe będzie pozycjonowana strona oraz ile działąń będzie wykonywanych, aby osiągnąć spodziewane efekty.

 

Ślepy jesteś ? bo, że analfabeta to widać. Uzależniasz cenę od ilość zadań potrzebnych do osiągnięcia top 10 ? ^^

 

Względnie mało może do 100 zł jak z automatu ktoś leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tutaj możemy sobie gdybać. Cena pozycjonowania to względna rzecz. Zależy od tylu czynników, że my laicy (przepraszam, jeżeli kogoś uraziłam, bo jak czytam sobie co niektóre komentarze to takie można odnieść wrażenie) nie zdajemy sobie z tego sprawy. Gdy zaczynałam prowadzić swojego bloga modowego (no co taka jest teraz moda:P), to wysłałam zapytanie do kilku firm, wybrałam SEO Venture bo zaoferowali płatność dopiero po osiągnięciu wyników no i krótko okres wypowiedzenia :) Wiem, mówię trochę jak cebulak ale cóż - studentka nie może na wiele sobie pozwolić :P

 

Jedyna sensowna odpowiedź. Wyślij zapytanie do kilku, kilkunastu firm z zapytaniem o wypozycjonowanie strony na konkretne frazy do Top 5. Zwróć uwagę na warunki ewentualnej umowy tzn. okres wypowiedzenia, okres po jakim fraza ma trafić do Top 5 itp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok ale takich blogow sie nie pozycjonuje bo lapia ludzi z dlugiego ogona dzieki tresciom. dlatego to chyba szeptanka;) no i szczegolnie ze napisalas "oplaty za efekt" gdzie praktycznie wszyscy to maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firma podana przez KMetro to nic szczególnego, bo każda poważniejsza firma pozycjonująca ma płatność za osiągnięte efekty.

 

EDIT:

Adres bloga: http://www.modnawo.pl/

Pierwszy wpis 2013.10.29

Domena kupiona 2013.10.29

Blog wygląda jak precel :)

Sugeruję omijanie tej firmy SEO :)

Edytowano przez ednet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2014r vs płatność dopiero po osiągnięciu wyników w G ?

AAAAAAHAHAHAHAHAHAHA(A)

 

e: żeby nie abstrahować od tematu za daleko, pozycjonowanie pustego (świeżego zapewne) forum pociągnie kilka stówek miesięcznie. Przynajmniej przez pierwsze 4-6 mies.

Edytowano przez Jay (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo ostatniego twojego wpisu cytuję "Niestety w tym okresie nasza skóra jest narażona na bardzo wiele negatywnych czynników zewnętrznych takich jak wiatr oraz mróz a także wewnętrznych jak wysuszające działanie powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. "

Ja jestem prosty człowiek, ale wydaję mi się, że jeśli w tym kontekście mowa o czynnikach wewnętrznych, to powinno być coś na temat organizmu.

Mam propozycję co do optymalizacji Twojej strony. Dodaj zdjęcie z tego forum na bloga :) Mnie osobiście skłoniło do wizyty

Co do pozycjonowania: Główne hasło "blog o modzie" 15k wyszukiwań, tendencja spadkowa.

@faktor.biz strona też musi mieć trochę mocy, żeby wbijała z long tail. tak patrzę sobie i widzę, że sporo nastolatek / kobiet o tym pisze.

Wracając do strabud
Poczytaj trochę o seo... potem zakładaj profile, dodaj do katów, udzielaj się na forach i może wbijesz sam do top 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zachęcam do czytania - piszę tam o wielu ciekawych rzeczach.

Ostatni wpis dotyczy pielęgnacji skóry zimą - myślę, że jest to interesujący temat dla wielu Panów na tym blogu :)

 

Chętnie będę zaglądał jeżeli wrzucisz takie ładne zdjęcia jak w profilu. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden dobry pozycjoner nie podpisze umowy za płatności po osiągnięciu efektów. Widzę czasami jak psełdo pozycjonerzy puzniej płaczą że nie maja kontaktu z klientem a wypozycjonowali mu strone a taka umowe co podpisujecie to można sie podetrzeć. Każdy dobry pozycjoner liczy sobie poprostu od godziny pracy. Na te dwie frazy ,,starbound lub serwer starbound`` praca jest około godziny dziennie co w miesiacu daje koło 30 godzin koszt za pozycjonowania tych dwóch fraz to 400-450zł jesli ktoś powie Ci taniej to poprostu sie nie zna na tym i tylko pogorszy stronę. Również można zaproponować Ci pozycjonowanie za 50zł miesiecznie i też beda efekty :D jakiś czas... oczywiscie to ceny podane z góry nie za efekty...

Pozdrawiam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pozycjonowałem sobie stronę przez allegro. Frazy 2.2mln i 1.6mln i miałem stronę chyba na jedną frazę w top 3 a drugoą trochę niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cytuję "Niestety w tym okresie nasza skóra jest narażona na bardzo wiele negatywnych czynników zewnętrznych takich jak wiatr oraz mróz a także wewnętrznych jak wysuszające działanie powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach. "

 

 

Wątpie aby to dotyczyło adminów - w piwnicy raczej nie ma wiatru (chyba, że od wentylatorów w serwerach), a mróz to chyba jak się otworzy lodówkę tylko. Co do suchej skóry, w erze ddosów i innych cudów, admin często nawilża skórę potem od strachu :)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również można zaproponować Ci pozycjonowanie za 50zł miesiecznie i też beda efekty :D jakiś czas... oczywiscie to ceny podane z góry nie za efekty...

Pozdrawiam.

 

No na allegro pełno takich ofert a puzniej płacza ludzie i dziwia sie ze strony dostaja banna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków wystarcza zoptymalizowanie strony i drobne działania, o których można przeczytać na większości ogólnodostępnych stron. Po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków wystarcza zoptymalizowanie strony i drobne działania, o których można przeczytać na większości ogólnodostępnych stron. Po co przepłacać?

 

Jak masz hobbystyczną stronę o rybkach akwariowych to można samemu próbować pozycjonować.

Ale jak masz stronę dzięki której zarabiasz to nie ma żadnego sensu aby bawić się samemu.

 

Filtr albo ban w google szybko chłodzi entuzjazm.

 

Albo po prostu niektórych fraz samemu się nie wypozycjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firma podana przez KMetro to nic szczególnego, bo każda poważniejsza firma pozycjonująca ma płatność za osiągnięte efekty.

 

EDIT:

Adres bloga: http://www.modnawo.pl/

Pierwszy wpis 2013.10.29

Domena kupiona 2013.10.29

Blog wygląda jak precel :)

Sugeruję omijanie tej firmy SEO :)

 

Ha ha ha! "Każda poważniejsza firma ma płatność za efekt" - chyba 7 lat temu. Widać, że laicy tutaj albo "agencje seło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ha ha ha! "Każda poważniejsza firma ma płatność za efekt" - chyba 7 lat temu. Widać, że laicy tutaj albo "agencje seło".

 

Ha ha ha!, oczywiście nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej o frazie i o domenie

Nowa domena minimum ~tydzień

starsza domena ~kilka dni (np podstronę jakiegoś lepsiejszego bloga)

Górnych granic nie ma

Zaraz będą przepychanki bo średnia fraza dla każdego jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o koszty ale o czas. Pytam się bo wiele firm w ofercie dość często zaznacza że niektóre frazy ciężko wypozycjonować i może to trwać nawet kilka miesięcy. Dla przykładu niech będzie to fraza "budka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie sie zapłakac jak sie czyta kometarze ludzi którzy nie maja pojecia a na siłe chca napisać cos.

 

Nowa domena minimum ~tydzień

starsza domena ~kilka dni (np podstronę jakiegoś lepsiejszego bloga)

 

Chłopie skad Ty sie urwałeś haha :D Co Ty w ogóle mowisz. Przeciesz pare dni to nawet google nie złapie linku a co dopiero przekierować go na strone.

 

 

Napisany Dzisiaj, 01:15

Nie chodzi mi o koszty ale o czas. Pytam się bo wiele firm w ofercie dość często zaznacza że niektóre frazy ciężko wypozycjonować i może to trwać nawet kilka miesięcy. Dla przykładu niech będzie to fraza "budka".


Ale kolego podałeś dwie całkiem inne frazy ta ,,budka`` konkurencja jest praktycznie zadna. Koszt miesiecznego pozycjonowania bedzie Ci sie wahać miedzy 100-150zł miesiecznie. Strona powina wskoczyć w czołówkę google po jakimś miesiacu połtora. Te co wczesniej podałes trudniejsze frazy.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×