Skocz do zawartości
Gość heq

Esxi/Vsphere 5.5 na 8460p

Polecane posty

Gość heq

Mam laptopa HP EliteBook 8460p próbuje zainstalować na tej maszynie Esxi/Vsphere 5.5 jednak mam problem z takim komunikatem jak pod tym adresem http://bohemiangrove.co.uk/wp-content/uploads/2012/06/ESXi_5.0_Error.png

 

Próbowałem już robić custom obraz z sterownikami nmi ze strony hp jednak to nie rozwiązuje problemu.

 

Ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł co można zrobić by uruchomić esxi na tym sprzęcie?

 

Nie jestem w stanie wyposażyć się w inny sprzęt do tego celu. Microsoft Hyper-V i Citrix XenServer działają poprawnie zatem, jest to problem typowo związany z samym Esxi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heq

Potrzebuje coś przetestować, a nie mam innej maszyny. W zasadzie wszystko spełniam.

 

Mam procka i5 z vpro, 8 GB RAM, karta jest gigabitowa, ale instalator nie potrafi jej wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie powinien na laptopie działać esxi. Po 2 często karty sieciowe są problemem przy instalacji esxi na niewspieranym sprzęcie. Więc jak już ruszy mu esxi na tym sprzęcie bez sieciówki to jedyną opcją jest dokupienie sobie zgodnej na usb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie zrobić customową płytkę esxi zawierającą sterownik do Twojej sieciówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heq

Możesz sobie zrobić customową płytkę esxi zawierającą sterownik do Twojej sieciówki.

Robiłem, jednak jak pisałem wcześniej mimo pobrania ze strony HP tych sterowników błąd jest ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za sieciówka i czy dobre stery wrzuciłeś do customa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heq

Okazało się że ładowałem złe sterowniki. Już uruchomiłem, także temat można usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×