Skocz do zawartości
likufanele

Rejestrator z DNS

Polecane posty

Witam.

 

Szef stwierdził, że trzeba obniżyć koszty domen więc na mnie spadł obowiązek znalezienia tańszego rejestratora. W tej chwili jesteśmy w az.pl, gdzie jak wiadomo ceny za przedłużenia są kosmiczne. Rozglądnąłem się trochę i widzę, że cena brzegowa oscyluje wokół 55 zł brutto za przedłużenie *.pl. Szukam więc rejestratora, który oferowałby przedłużenia właśnie w okolicach tej ceny i oferował możliwość konfiguracji DNS bez dodatkowych opłat i nie robił problemów z dostępem do kodu authinfo. Mamy ok. 30 domen (*.pl, *.info, *.com i *.com.pl).

 

Wiadomo że w OVH najtaniej - ale problem z szybkim uzyskaniem authinfo. W az.pl z tego co widzę w tej chwili trzeba czekać na kontakt z pracownikiem w celu uzyskania kodu. Z tego co pamiętam kiedyś można było odczytać samemu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Jakoś nie mam zaufania do firm, które zarejestrowane są na cyprze...

 

Jeżeli można to po co przelewać miliony podatku ?

Jeszcze gdyby coś z tego było oprócz nowych fotoradarów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kroki właśnie skierowałem do hekko.pl, ale nigdzie na stronie nie chwalą się możliwością konfiguracji DNS... mzone.pl z resztą też nie... Poza tym chciałbym się dowiedzieć jak wygląda tam sprawa authinfo od kogoś kto trzyma tam domeny lub transferował z/do tych firm... Raczej nie planuję szybkiej ucieczki, ale wiadomo... Przezorny zawsze ubezpieczony... ;)

 

Aftermarket.pl z kolei nie informuje mnie czy ceny są netto czy brutto, co jak dla mnie jest trochę mało poważne...

Edytowano przez likufanele (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

ale nigdzie na stronie nie chwalą się możliwością konfiguracji DNS...

 

Chodzi CI o dodawanie np nowych serwerów nazw dla domen czy o pełną edycja DNS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na szybkim dostępie do AuthInfo i w miarę rozsądnej cenie przedłużenia to w sumie można polecić dwie opcje:

aftermarket.pl

premium.pl

Tu i tu edytujesz rekordy domeny plus masz dostęp z panelu do AuthInfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi CI o dodawanie np nowych serwerów nazw dla domen czy o pełną edycja DNS?

 

Pełną edycję DNS...

 

Chociaż może by zamiast tego użyć CloudFlare... Jeszcze nie korzystałem, ale nie widzę żeby w opcji darmowej były jakieś limity na ilość domen... Co myślicie o takiej konfiguracji...?

 

premium.pl

 

Hmm... dzięki, wygląda interesująco... na pewno się przyjrzę bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany nowym operatorem dla domen bo z Aftermarket mam tylko same problemy, a obsługa techniczna zawsze twierdzi że wszystko działa...nawet jak przesyłam im dowody że jest inaczej. No cóż, stara metoda "u mnie działa" najwidocznie wystarcza ich użytkownikom ale ja mam tego dosyć.

Czy ktoś może mi polecić operatora domen z ukrywaniem whois dla kont firmowych, edycją rekordów oraz łatwym dostępem do authinfo?

 

Edit: Zapomniałem jeszcze dodać że interesuje mnie też w miarę mały TTL bo ten z Aftermarket nie jest do przyjęcia.

Edytowano przez Nexus_Media (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×