Skocz do zawartości
filip_b

VPS KVM lub XEN z ochroną DDoS w Polsce

Polecane posty

Jak w temacie szukam firmy która ma w ofercie takie serwery. Zależy mi w pierwszej kolejności na ochronie. Jestem świadom cen za takie cuda ale niestety jestem zmuszony.

 

Planowałem wykupienie serwerka w hosteam ale niestety na KVM trzeba czekać do przyszłego roku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo bez zmian.

 

Na 100% na serwerze:

- Serwer TS3

- XMPP/Jabber (prywatny, na kilkadziesiąt klientów max)

 

W przyszłości możliwe:

- Jakaś stronka aczkolwiek na chwilę obecną zwykły hosting zupełnie wystarcza bo i strona nie jest oblegana i raczej nie będzie ;)

 

I dodatkowo odpłatnie zlecił bym wprawnemu administratorowi zerkniecie na ustawienia i ewentualną pomoc w podstawowym zabezpieczeniu, ale to oczywiście trzeba konkretniej obgadać.

Edytowano przez filip_b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym czekał na polską ofertę kimsufi. Albo szukał na rynku wtórnym. Nie znajdziesz chyba oferty z podobnym AntyDDoS'em jak oni mają.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym czekał na polską ofertę kimsufi. Albo szukał na rynku wtórnym. Nie znajdziesz chyba oferty z podobnym AntyDDoS'em jak oni mają.

Na polskie kimsufi czekam od początku października od momentu gdy DDoSy na mój serwer stały się tak uciążliwe że nawet w sprawdzonej i polecanej firmie pojawiły się problemy (żeby była jasność z mojej strony wszystko jest OK i zgodne z charakterystyką serwerów współdzielonych i nie dziwię się że w wyjątkowych sytuacjach należy interweniować aby inni klienci nie cierpieli). Nie chcę się tu żalić i wypłakiwać chcę jedynie znaleźć odpowiednią ofertę za odpowiednio wyższe pieniądze z polską lokalizacją. Nie ukrywam też że liczę na polski sprawny support a w OVH może być z tym różnie.

 

Z moim doświadczeniem w sprawach administracji jest mocno średnio :) i możliwe że moje problemy uda się rozwiązać w inny sposób - jeśli tak to śmiało piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od napisania tego tematu rozglądałem się dość poważnie po google i forum i wygląda na to że nie znajdę tego czego szukam, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak poszukać dostawcy oferującego sprawdzone i jak najbardziej niezawodne serwery VPS KVM lub XEN (ochronę DDoS pomijam) lokalizacja Polska. Chociaż tak sobie myślę że za bardzo narzekałem na te ataki i teraz żadna firma nie będzie chciała mnie przygarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KVM-y mało kto w Polsce oferuje. Z tego co się sam rozglądałem to znalazłem 3 firmy:

 

- ionic.pl (DC Kraków Najdmen)

- vmline.pl lub v-net.pro obie własnością firmy ring (DC Kraków Najdmen)

- mintshost.pl (DC Poznań Biznes-host)

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KVM oferuje też biznes-host.pl

z XEN'ów - tiktalik.com

Ja bym spróbował z kimsufi.com - co prawda nie ma polskiego supportu, ale do kimsufa i tak byś żadnego nie dostał. i odchodzi ci problem z DDoS'ami u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony możemy zaoferować:

Serwer VPS Mini z Windows'em (KVM)
Procesor: 2 GHz
Dysk: 10 GB
Pamięć: 512 MB RAM
oraz transferem bez limitu
za 150zł rocznie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl
W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwer VPS z windowsem za 150zł roczne?

HAHAHA

a można jeszcze troszeczkę się potargować? ^^

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak im się to opłaca to po co wnikać

To nie może się opłacać przez same koszty licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ponad 1Gbps, nie windows wcale nie jest potrzebny

 

Masz jakieś logi z tych ataków?

 

Przede wszystkim rozdziel usługi serwer TS i reszta. Bo w większości ataków leci właśnie na serwery TS. Czasami lepiej jest kupić serwer TS na sloty z ochroną dddos, a takich ofert jest pełno. Lub też zapłacić za odpowiednią konfigurację serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×