Skocz do zawartości

Polecane posty

Ten program partnerski home to jest polecanie tylko ich strony? Zależy mi bardziej na reklamie, która będzie docierała do moich czytelników czyli musi być to związana z tematyką bloga.

Ja od siebie polecę programy partnerskie od novem.pl. Aktualnie mają jakiś związany z teewizją i filmem (chyba NC+).

 

Oprócz tego jeśli masz trochę linków przekierowujących, to może warto skorzystać ze skracacza linków z reklamami. Ja korzystam z shorte.st (ref). W zasadzie to jestem na etapie testów i wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co, wiesz już coś więcej o tym novem?

A co Cię dokładnie interesuje? Z takich podstaw to:

- wyplata od minimum 200 zł

- kilkanaście programów partnerskich. Głównie płatność za lead.

 

Są 2-3 programy CPC z małymi stawkami 0,06-0,12 zł.

 

Novem polecam głównie pod duże, tematyczne strony pasujące pod konkretne programy partnerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakiś sensowny ruch i parametry SEO bloga możesz spróbować zarobić na artykułach sponsorowanych - sprawdź www.whitepress.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo Whitepressa nie znałem :) Ze swej strony mogę polecic programu afiliacyjne typu zanox, tradeDoubler, netafilliation, netsales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wszystko zależy od ruchu. Jeśli ruch jest mały to nie można oczekiwać tego, że reklama będzie droga. Zarówno jeśli stawka jest narzucona np przez Google, jak i wtedy kiedy to my narzucamy, że za reklamę w Addtaylyy będziemy kazali sobie płacić tyle czy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz uchu to wiadomo - nie zarobisz. Wspomnieliście AdTaily - stosowałem, ale się zraziłem. Ukrywają linki pozycjonujące w kodzie widgeta - promują siebie i stwarzają ryzyko dla wydawcy nawet wtedy, gdy nic on nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz uchu to wiadomo - nie zarobisz. Wspomnieliście AdTaily - stosowałem, ale się zraziłem. Ukrywają linki pozycjonujące w kodzie widgeta - promują siebie i stwarzają ryzyko dla wydawcy nawet wtedy, gdy nic on nie zarabia.

A szukając alternatywy warto zerknąć na Onet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×