Skocz do zawartości
Tomick

Zimbra 8

Polecane posty

Czy ktoś może może polecić, albo może nawet oferuję usługę poczty elektronicznej opartą o oprogramowanie Zimbra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę że ty ciągle szukasz jakiegoś rozwiązania do synchronizacji poczty. Polecam: c6solutions.com , kilku klientów działa w oparciu o ich usługi i nie ma żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano walczę ;) Troszkę cieńko - 5 GB na skrzynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa potrzeb. ja działam na afterlogic aurora. Wykorzystuje VPS. Synchronizacja z urządzeniami mobilnymi Apple , Android . rewelacyjnie działa z MS Office i cała gamą produktów wykorzystujących CalDAV i CardDAV . Dodatkowo masz dostęp do danych w formie dysku z podziałem na zasoby własne i firmowe. Kwestia potrzeb. Opcja synchronizacji poczty z innych miejsc zachowując kopię w zasobach serwera. Mam dostęp do usługi google bo za dobrych czasów trochę tych darmowych usług uzbierałem a i tak poszedłem w coś własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS nie jest odpowiedzią na wszystko. Szczególnie, że koszty VPS + licencji Zimbry są dużo wyższe niż hostowanie 1-2 skrzynek pocztowych. trzeba znać proporcje. Nie szukam usług VPS, a pocztowych.

 

@SiXwishlist: Cała ich strona leży, więc nie mogę zorientować się w licencji - jest wersja darmowa i płatna Aurory?

Edytowano przez Tomick (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SiXwishlist: Cała ich strona leży, więc nie mogę zorientować się w licencji - jest wersja darmowa i płatna Aurory?

 

Darmowa? Niestety nie ale jest testowa 30dni. W oparciu o zapotrzebowanie bo coś wspomniałeś o dwóch skrzynkach mało opłacalny temat dla ciebie. W moim przypadku system obsługuje znaczna ilość tylko na potrzeby firmy dlatego wybrałem takie a nie inne rozwiązanie. Patrząc na sytuację nie bardzo rozumiem czego właściwe szukasz? Co chcesz by dane rozwiązanie tobie oferowało. Tak jak napisałem aurora daje mi wolność w odniesieniu do danych a tym samym spełnia moje oczekiwania - kalendarz , dysk , praca grupowa, synchronizacja , przyjazny wygląd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×